Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki megjelenik egy nagyon...

Aki megjelenik egy nagyon drága luxusautóval, Aston Martin és hasonló filmbe illő autóval, arról miért feltételezik rögtön, hogy a ruha ami rajta van többe kerül mint másnak a kocsija, illetve az óra stb?

Figyelt kérdés
Miért ?: D
2014. febr. 5. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Lehet az ilyen emberek nem az ázsia centerben vesznek maguknak ruhát.
2014. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

talán mert így van


vagy ha épp nem is az a ruha van rajta, megtehetné, hogy másfél-két millió forint értékű ruha legyen rajta

(bár valakinek csak az öltönye kerül annyiba, lehet keveset mondtam)

2014. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 dirtboy ***** válasza:

azért mert megengedheti magának,így sejthető hogy tényleg drága ruhákat hord,persze ez nem biztos,én általában ha látok egy fullos autót meg sem nézem ki vezeti,az autót szoktam nézni.


az egyik igen gazdag magyar ember /nevét meg nem mondom/ pl utánzat órát hord,mikor kérdezték miért akkor azt mondta azért mert mivel mindenki tudja hogy gazdag így senki nem feltételezi hogy az óra nem eredeti.

így 100 ezreket vagy akár milliókat spórolhat rajta.

2014. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk mert aki 50M forint feletti autóval jár az nyilván azért vett olyan autót, mert szereti a hivalkodást VAGY a kényelmet ill. luxust (esetleg mind a hármat).


Aki viszont ezeket szereti nem fog 1000 ft-os műszálas ingben járni.

2014. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én ha gazdag lennék akkor is selyem ingbe járkálnék meg hawai mintás nadrágba, strandpapucs.
2014. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te menyi idős vagy mert ez a kérdés nem semmi?
2014. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Selyemingből meg hawaii mintás cuccból is van millió féle, nem csak az van amit a kínaiban megvehetsz olcsón... csak mert más márka máris csillagászati árat el lehet kérni egy-egy ruháért.

Mellesleg ha annyi pénze van, hogy megengedhet magának egy olyan kocsit, és fenn tudja tartani, akkor valószínű, hogy van annyi pénze is, hogy megvegye a drága holmikat, arról nem beszélve, hogy valszeg az ismeretségi köre is olyan lehet, hogy rosszul is lennének, ha meglátnák filléres holmikban.... " ördögi " kör ugye?

2014. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Akkor menj ki a Kispesti klubbok elé, nézd meg az új 7-es BMW-k, 8-as audik előtt milyen susogós szerkóba állnak a fiatal gengszterek.
2014. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszer menj hozzájuk közelebb is, hogy megnézd valamelyik szerkójának a bilétáját is.... ezt írtam előbb: körbe is röhögnék, ha turkálóbol vagy kínaiból venné valamelyikőlyük...
2014. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a 7es bmw-a "gengsztereket" ne keverjük már össze, a nagymenő üzletemberekkel, vállalkozókkal. Mert ők nem melegítőben fognak megjelenni, hanem öltöny, és hasonló elegáns, márkás ruhákban. Ha már gengszterekről van szó tessék:

[link]


[link]


Maga csak az ékszerek amik vannak rajta az pár milliót ér.

2014. febr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!