Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy romet kasdettem ennek...

Vistakri kérdése:

Van egy romet kasdettem ennek besült a hengere és elvittem maszek szerelhöz ingyen nem csinálta meg viszont vettem dugót meg hengert egyedül meg tudnám csinálni mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"elvittem maszek szerelhöz ingyen nem csinálta" ez jó
2014. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miii? Ingyen akartál dolgoztatni ha jól értem? És meglepődtél hogy nem akarta a szerelő bácsi? :D


Mire kell figyelni? Kicsit érteni kell hozzá, óvatosan lehúzni a hengert, megnézni mi adta meg magát és utána cserélni a szükséges alkatrészeket.

Ha úgy "besült", hogy nagyon hirtelen és nagyon szorosan megragadt, akkor a henger meg a dugattyúcsere előtt illene ezt-azt ellenőrizni, pl. hajtórudat.


Ezt a típust sem ismerem közelről, meg biztos lenne lépés ami kimaradna, így meg sem próbálom lépésről lépésre leírni - még valamit kihagyok aztán utána engem fogsz szidni a saját hozzá nem értésed miatt. :)

2014. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első dolog: Szerszámok minden van otthon? Szétszedni szét lehet minimális mennyiségű szerszámmal, de ahhoz, hogy úgy összerakd, hogy működjön is, nem árt ha kéznél van minden.
2014. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értem ,miért akartad hogy ingyen megcsinálja?Tán tartozik neked?Lemész a boltba egy kenyért és tejért azt ingyen adják?

Nos ha besült a dugó,ott többminden is lehet minthogy csak csere meg fúrás,lehet tönkretette a tengelyt is és a hajtókart is ezt csak szerelőnél tudod megnézetni akinek van mérőpadja hozzá.

Hogy jut eszedbe hogy ingyen megkapsz bármit is?Netán segélyből élsz?Ehhez vagy hozzászokva?

2014. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a Romet is csak "levődött" valahogy...
2014. febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmehetne szappangyárba az összes ingyenélő,na meg zsidó is :)
2014. febr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a szerelő egy ismerősöm és felajánlotta hogy megcsinálja ingyen 3 hónapig ott állt nála lecsiszolta a főtengelyt és leszedte a besült dugót és a hengert! Bocsássatok meg rosszul fogalmaztam most olvastam és igazatok van! Katolikus vagyok és utálom a zsidókat;)
2014. febr. 6. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!