Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek szexi ha egy csaj...

Szerintetek szexi ha egy csaj sportautóval jár?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mi a véleményetetk arról, ha egy lány autómániás?
2009. dec. 7. 11:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ha autómániás nem baj.

De ha sportautó, akkor 2 dolgot fognak gondolni az emberek.

1. Apu pénzel és kis buta libának a jogsiját is vették

2. Sokszor kellett érte széttenni a lábat a "vőlegénynek"

2009. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

az első kérdésedre a válasz: nem attól lesz szexi egy lány ha sportautóval jár. szomorú ha te így hiszed.


Ha egy 19-22 éves csaj sportkocsival nyomul akkor ott elég valószínű, h valaki pénzeli és inkább röhejes.


az autómánia nem lenne elítélendő. Vannak csajok akik viszont így akarnak befolyni a fiúk társaságába, ez ált hamar kiderül.

2009. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
ennél csak a sportmotoros csajok rosszabbak
2009. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap olyan szexi csaj jött a szomszédba,hogy az állunk leesett!Ja és kispolszkival volt....semmi köze az autóhoz,ráadásul ha nem megy olyan jól a vezetés,parkolás stb közröhej tárgyává válsz.de ha neked tetszik akkor hajrá!bár kérdésedből inkább csak villantani akarsz az van annak meg minek?
2009. dec. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nincs vonzó azokban az emberekben, akik úgy próbálnak valakik lenni a környezetük számára, hogy szerepeket játszanak, jelmezekbe öltöznek.

Tehát nem, senki nem lesz több v. jobb azáltal, hogy mit aggat magára, vagy, hogy mit tekint az élete legfontosabb részének, hobbijának.

A sportautó arra van, hogy a vezetése élvezetet nyújtson, nem arra, hogy a birtoklása révén jobb benyomást keltsen a gazdája. Ha tehát van egy csaj, aki feszít a ferrariban és nem csinál semmit, a másik meg a 10 éves akármilyen kombival nem őrült, de az autóhoz és az átlaghoz képest dinamikusan közlekedik, akkor az utóbbi imponál. A ferráris akkor tenné, ha visíttatná a gépet, mert arra való.

2009. dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
én azt gondolonám, a pasija adta neki kölcsön, és ha nem szőke hosszú hajú a csak, akkor vicces, ha az, akkor szánalmas.
2009. dec. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az nem gáz,ha sportautóval jár,én is már láttam tuningolt sportautóban csajt és vagánynak tünt benne és jól is vezetett!Viszont ha bénázik egy csaj egy ilyen kaszniban az viszont ultragáz!!Egyébként miért baj ha egy csaj autómániás??Legalább egy kis szint visz bele,azáltal,hogy egy vagány csajszi vezeti,én is ismerek ilyet és nem azok a kis nyafkák,akiknek a párjuk a segge alá tolta a verdát,aztán "döngessenek" vele...!
2009. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

nos, én szeretem a kocsim, és lány vagyok. mit értesz sport autó alatt? nekem olyan kocsim van, amiből majd csak később lesz sport kocsi:D most félúton van. de még nemmegy annyira, meg kicsit rohad :D

a jogsimat nem vették amúgy...

autót szüleimtől kaptam, mert ezvolt az álomautóm. (de nemegy nagyösszeg:D)

amúgy nemvagyok autómániás, csak szeretem a kocsimat, és szeretném ha mégszebb, meg méggyorsabb lenne.

meg nemkapok sikítórohamot ha a barátom vmi autós dologról mesél, nemmindig tudom miről van szó, de nagyrészt igen.

2009. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Csaj aki sportautóval jár = apuci kicsi hülye pic$ája
2009. dec. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

nem egy több 10 milliós ferrariról vagy lotusról van szó.

Inkább csak egy kb 2 milliót érő olaszról, FIAT Coupé 20V turbo

2009. dec. 7. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!