Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót vásárolok. Hol tudok...

Autót vásárolok. Hol tudok utána nézni, hogy nincs-e végrehajtás alatt vagy nincs-e kivonva a forgalomból stb? Mert a barátnőm kocsiját már vitté el mert lefoglalták és utána eladták neki.

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is jártam így, hogy lefoglalt autót vettem.

Csak úgy tudod, hogy az okmányirodában, ahol át kell íratni az autót, előtte megkérdezed ott.

De érdekes módon csak akkor hajlandóak megmondani, amikor már megvetted.

Vagy regisztrálni kell az ügyfélkapun, ami nem egyszerű, ott le tudsz kérni gépjármű adatokat.

Ahol én lakok, ott rendesek az okmányirodában, és megmondják rendszám, forgalmi alapján, hogy foglalt-e.

2014. febr. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ügyfélkapu csak azt mondja meg,hogy forgalomban van,és nem körözik.De a per-,igény-,tehermentességét csak az okmányirodában tudják megmondani.Az eladóval együtt kell bemenni,mert neki kiadják a te jelenlétedben(is) az információkat.
2014. febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!