Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E200-as Mercedesekről vélemény...

E200-as Mercedesekről vélemény? (2l-es dízel)

Figyelt kérdés

mennyire birjak? mennyire jó autók stb.?

ha választanátok 190 vagy e200 lenne a befutó?



2014. febr. 7. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem ismerem, de a régi dízelek, ha megbecsülték, akkor nagyon jó motorok. Nem az a vadul gyorsuló, de hűséges motor
2014. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Feltételezhetőn kismillió km van benne, akármit mutat is az óra. De persze nem ez számít, hanem hogy mire kell. Ha sokszor nagy távolságra mész, akkor jobban megéri.
2014. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

komolyan mondom vicc, akárhányszor a régi mercedes a téma mindig azzal jönnek az emberek hogy millió km van benne! hát nem 300ezerért kell mercedest venni.

én ahogy hallottam h nagyon jók én is 190 vagy w124 et veszek ha lesz rá keret majd a jövőben. ha veszel egyet ugy egy millióért ami télleg jó állapotban van esetleg költesz rá 1-200at évekig birja komolyabb javitás nélkül.

2014. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


ezt megveszed kb halálodik elkísér!

2014. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ezt értem igen, ezek oké amit mondok és köszi,

de én 18 éves vagyok és első autónak lenne, szóval nem nagyon van keret 1 Millió felett költeni autóra :D

Viszont tanárom(autószerelőnek tanulok,így tanárom is érti a dolgokat) azt mondta ezekre, hogy nagyon jók és hogy megéri,mert kimegy a világból és nem eszik sokat.

Nem akarok nagyon gyorsulgatni járni vele,csak hogy erős legyen a karosszéria,ne egyen 12litert és megvizható legyen, na meg ha valami szar, ne kerüljön egy lökhárító 600 000 ft-ba :D

2014. febr. 7. 23:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a W124-re gondolsz, jó autó, a kisdiesel 6 literből elvan, ha kicsit forszírozod, tudja a 140-et pályán. Ne leharcolt darabot vegyél, és nem lesz bajod vele.


Van most egy fent a hahun, 450ért asszem, datolya belsővel, 227 ezer km, 87-es asszem. Ismerem, nem zsákbamacska, ha vigyázol rá, még 20 évig garantáltan autó lesz. Hozzáértő árulja, nem melósautó. :)

2014. febr. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!