Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek Angliában...

Milyen autót vegyek Angliában otthonra?

Figyelt kérdés

Angliában dolgozom és a megtakarított pénzemből egy autót vennék, mielőtt végleg hazamegyek. Olyat szeretnék ami nem fogyaszt sokat és megbízható.

Ha valakinek van valammi ötlete is arra, hogy hazavigyem, azt is szívesen veszem, mert vezetni még nem tudok.

Komoly válaszokat kérem, nem leszólást. Köszi előre is:)!



2014. febr. 7. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél, ami ott sokkal olcsóbb, mint itt.
2014. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy Mini Coopert. Mondjuk a fogyasztása nem legalacsonyabb, de itthon viszonylag kevés futkározik, és érdekes színfolt lenne.
2014. febr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább gondold még át ezt az anglia autó behozatal dolgot.

Ha már végleg haza jössz ne angliában vegyél egy autót.Ha végleg hazajössz minek egy jobbkormányos autó?Akkor lenne értelme ott venni autot ha ott kin akarsz maradni.Mellesleg minden igaz szigorúbb feltételek közé akarják szorítani magyarországon a jobbkormányos autók használatát. És ezt meg tudom érteni,gondolj bele csak egy előzésnél még ahhoz is ,hogy tájékozódj hogy bele kezdhetsz e egy előzésbe szinte teljesen át kell húzódnod a szembe jövő sávjába ,hogy ki lás. Ez nagyon baleset veszélyés.Egyáltalán nem logikus dolog jobbkormányos autót venni magyarországra!

2014. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, igy meg egyszer atgondolva mar letettem rola. :)
2014. febr. 8. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Hú, a nemjóját, 3-as, erre nem is gondoltam. Maximálisan igazad van!
2014. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!