Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen xsara picasso-ról mi...

Citroen xsara picasso-ról mi a véleményetek? Biztonság, alkatrész ellátottság, minőség.

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömnek volt egy ~85%-os átfedéses frontális csattja és még él ( persze ott a körülmények is olyanok voltak ). A biztonsággal szerintem a "fiatal" autóknál már nincs gond. Alkatrész annyi van a unixnál és a bárdinál, hogy sosem fogy el. A minőséget majd elmondja az, akinek volt ilyen.


( és persze jönnek majd a japán és német autófanok, hogy fujj sz ar szemét francia hulladék... )

2014. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg a totál car-on a népítéletben mit írnak róla
2014. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 VarMa ***** válasza:

Nekem egy 1.6-os 8 szelepes volt,klima nelkul (na ez nagyon hianyzott belole), viszont ettol eltekintve egy kenyelmes, szamomra teljesen megbizhato auto volt.

Az 1.6-os benzines nem egy versenyauto, a fogyasztasa 8,5-9 liter volt vegyesben.

Az alkatreszekrol annyit hogy barhol kapsz hozza barmit, nagyon sok utangyarto foglalkozik vele...

2014. febr. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem van, ismerősömnek 12 éve.

Nekem tökéetes. Családi autó, tehát az 1.6 benzin motortól nem kell csodát várni. Ellenben nagyon kényelmes, nagyon tágas, imádom.

Jó vezetni.

Klima kell bele, mert a nagy kasztni katlanná válik, de a legtöbben már vna.

Meghibásodás? Az index kar szokott rosszalkodni a 2004-előtti példányokban.

más olyan komoly nem.

2014. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy 1.8-as van. 1-2 minimális gond volt vele, de egyébként imádom. Kényelmes, nagyon jól megy, csak sajnos kicsit sokat fogyaszt (8,5L), de egyébként ajánlom
2014. febr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!