Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti hallottatok már olyanról,...

Ti hallottatok már olyanról, hogy valaki kiment este az országútra, és egy erős kanyart, amit nagy sebességgel vesznek be az autósok, felöntik olajjal?

Figyelt kérdés

esőbe kb annyira tapad, mint a jég!

Van iylen, hallottatok már ilyenről? aki iylet csinál miért teszi?

Komoly baj is lehet belőle.


2014. febr. 8. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Amerikai szerpentint már locsoltak le olajjal, ahol motorosok csúsztak el, vélhetően zavarja a motorhang, esetleg volt valami rossz élményük velük kapcsolatban stb.
2014. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még sosem hallottam ilyet, de remélem aki ilyet csinál lebukik és megy az előzetesbe 3 kancigánnyal 72 órára minimum... Életveszélyes.
2014. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem, de ez veszélyeztetés, nem is akármilyen. Mindegy, hogy van eső vagy nincs.


Én eltörném a kezeit ha valaki ilyet tenne a szemem láttára - de van erre rendes, törvényes büntetés is biztosan.

2014. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az mégjobb amikor erdészek egy drótszalagot kötnek a két fa közé és konkrétan lefejeznek. láttam már nemegy motorost vágással a nyakán. na ettől rosszabb már nincs
2014. febr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ilyen olajozás magyaroszágon sem egyszer fordult elő , bár én motorosokról halottam hogy velük csesztek ki így
2014. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felénk normális emberek élnek, max slagból lelocsolják a motorost kútvízzel ha zavarja őket. Ismerek egy figurát aki ezt csinálja nyaranta, az idegesíti a legjobban, amikor az endurosok többször oda-vissza elmennek a háza előtt egy kis felfrissülésért... :D


De az semmi, nem veszélyes. Olaj, drót és társaik viszont nem viccek.

2014. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Illetve Csesznek környékén is előfordult már, hogy olajat öntöttek a kanyarokba..............

2014. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!