Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen "olcsó" a Volvo...

Miért ilyen "olcsó" a Volvo V50, S40 modellek? Konkrétan 3 éves 1.6D-t már lehet venni 3 millio alatt, mik a hibáik ezeknek a tipusoknak? Érdemes ilyen autóban gondolkozni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Az összes Volvonak nagy az áresése, mert nem a csoda német trió gyártja őket. Az S40/V50 modellek kategóriájában hegyekben állnak pl a J Astrák, csak olcsóbban. Ez nyomottá teszi az árakat ( meg azért ezek újonnan sem 15 millás autók).

A FORD/PSA 1.6D-je szokott kapni hideget/meleget, fogalmazzunk úgy, hogy nem ritka a problémás darab, ráadásul a megnövelt olajcsere periódus hatása sem szokott elmaradni. Magamnak biztosan nem vennék ilyen 1.6D-t, inkább a 2 literes dízel, sokkal jobb konstrukció. Igaz olyat nem is fogsz találni 3 millió alatt.


Amúgy ezek teljesen jó autók, csak Kelet-Európában ebben a kategóriában nem nagyon fizetnek felárat egy "Volvo" emblémáért, ezért nyomottak az áraik.

2014. febr. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam ezen, de igy van ez a régebbi modellekkel is. Pedig bármikor merem állitani, hogy a Volvo hozza az Audi szintjét, és ugye az sem akármilyen.

Én 2 éve vettem egy S60-ast, 163 lovas dizel, fukk extrás, 2003-as modell. 1,3 millió volt.

Audiból ennyiért vehettem volna egy 2003-as fapados A4-est, 100 lovas 1.9 TDI-vel. Gondolom nem kell ecsetelnem a két autó közti különbséget.

2014. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!