Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 81-es 1.6 D kombi passat...

81-es 1.6 D kombi passat mitől ehet 8 litert?

Figyelt kérdés
5literes kupát betettem a motortérbe és így mértem le:55km alatt elment majdnem az egész gázolaj.a kupa alján maradt 1-2deci még.Porlasztócsúcsokat nézettem 2hónapja akkor azt mondták jók.Vezérlés jelen van.Hátsó dob igencsak szét van nyílva.Nincs traktorhanja de sprotosan hangos.Dobhat ennyit a fogyasztáson a hátsó dob??
2014. febr. 10. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem sincs hátsó dob az öreg dízel csotrogányomon(1.6d kadett) és nem eszik sokat, csak hangos.

Kb 4-5 literrel eljárok.

Ha könnyen indul a motor, jelen van az adagoló, nincs agyontekerve a keverékcsavar az adagolón, és tényleg jók a porlasztócsúcsok, akkor nem szabadna ennyit ennie.

Nem benzinesből ültél át dízelbe?

2014. febr. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi segítséget.mindig diesel autóim voltak.jelre lett állítva minden.szépen könnyen indul.Lehet a "füst csavart"tekerték el.kölcsön volt adva családon belül és addig nem evett sokat nekem,de ők panaszkodtak hogy sokat eszik.lehet eltekergették :-( Így most utána gondolva.
2014. febr. 10. 08:58
 3/7 Józsi21 ***** válasza:
Tudom hülye kérdés:),de esetleg üzemanyag szivárgás nem lehet?
2014. febr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akár még a koszos levegőszűrő is okozhat többletfogyasztást.
2014. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet mert kupából próbáltam.Tettem 5 literes kupába gázolajat.azt betettem a.motortérbe.abból szívta a cuccot meg oda is folyt vissza az el nem használt,és így majdnem mind oda lett az 55kmen.Most lebontottam a vezérlést megnéztem és jelen minden szépen.Most megpróbálom a füstcsavarral szórakozni.A hátsó kipu dobot is lecseréltem.Ugyan sportra de így is sokkal jobb és csöndesebb mint ami volt rajta.
2014. febr. 10. 17:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Olaj,olajszűrő,levegőszűrő 3 hete volt cserélve.Azért kiszedtem a levegőszűrőt megnézni:szinte gyári tiszta.
2014. febr. 10. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, azóta mi a helyzet az autóval? Megjavult a fogyasztás?
2017. ápr. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!