Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » FONTOS, MOTORHIBAJELZŐ felirat...

FONTOS, MOTORHIBAJELZŐ felirat gyertyacsere után is?

Figyelt kérdés

2001-es Opel Astramnak reggelente hidegben,de nem mindig,csak egy egy nap felvillan a motorhibajelző felirat.Aztán mikor már jól bemelegedett a motor,ujrainditásnál eltünik.Illetve többször eltünt csak annyitól is ha leállitottam és ujrainditottam.De mostmár csak meleg motornál tünik el.Ugy vettem észre picit a fogyasztás is nőtt,illetve a felvillanó feliratkor kissé fuldoklik is,és benzinszag jön a kipufogóból.Voltam vele computer diagnosztikán,és ez jött ki: 3 hengernél gyujtáskimaradás,és különböző hengereknél gyujtáskimaradás.Azzt mondta a szerelő hogy gyertyacsere kell.

Aztán megvolt a gyertyacsere,de 2 napig nem volt check engine,meg is nyugodtam,...de ma reggel,inditásnál megint felvillant,majd délben már,meleg motornál gyújtásnál nem villant már fel.Mi lehet már a gond?az lehet hogy a memoriájában maradhatott?


2014. febr. 10. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a diagnosztika kiírja a gyújtáskimaradást, az nem a gyertya hibájából, hanem inkább a trafósor hibájából adódhat.
2014. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!