Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ausztriában és Németországban...

Ausztriában és Németországban milyen szabály vonatkozok az 50ccm robogókra, ott is vezethetem őket b-jogsival?

Figyelt kérdés
Ha vagyok hozzá elég elvetemült, kimehetek nyáron Németországba az 50-es Yamaha Aerox ommal?

2014. febr. 11. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemzetközi jogosítvánnyal miért ne vezethetnéd?

Annyit azért tudjál, hogy a németek szokták ellenőrizni a robogókat és ha 45-nél többet tudnak menni, tolhatod haza egy méretes büntetéssel együtt.

2014. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pontosan ezért kérdezem milyen szabályok vonatkoznak rá, és milyen papír kell ahhoz, hogy vezethessem.
2014. febr. 11. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

"kimehetek nyáron Németországba az 50-es Yamaha Aerox ommal?"


Tudomásom szerint arrafelé már rendszámkötelesek a segédmotoros kerékpárok, így az én válaszom: nem!


Ha jól tudom létezik egy "mofa" kategória náluk, ami nem rendszámköteles, de azok csak 25 km/h-val közlekedhetnek.

2014. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és van rá mód itthon, hogy egy 50est rendszámossá tegyek?
2014. febr. 11. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!