Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a léghűtéses robogót...

Ha a léghűtéses robogót pörgetem rendesen huzamosabb ideig akkor a nyári hőségben nem melegszik majd túl?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy turbóhűtéses meg minden de azért a meleg levegővel nem úgy lehet hűteni a a motort ahogy kellene. Legalábbis én így gondolom.

A forró aszfaltról meg csak úgy jön a meleg nyáron és a hűtő alig 15-20cm-re van tőle.


2014. febr. 11. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezen en is szoktam gondolkodni. Nehez olyat tervezni ami ugyanolyan levegomozgatas mellett optimalisan mukodik nyaron 35fokban meg osszel/(telen) 7fok alatt. Arra vonatkozolag nem talaltam meg infot, hogy mondjuk a japok milyen levegore optimalizaltak, en olyan 20fokra tippelnek. Tapasztalatbol mondom, hogy sik uton alapbol nem melegszik tul. Persze ha hajszolod hegyre felfele, amig a csovon kifer akkor megeset hogy megszorul a dugo. Ezt amugy 50cm3es motorokra mondom, azoknal van meg annak az eselye, hogy maxon jaratva is keveset mennek. Egy plusz vedekezes amit en csinalok, hogy egy kis plusz 2t olajat ontok a brnzinhez es akkor biztosan lesz kenes, akarhogy dolgozik is a szivattyu.
2014. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!