Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kell figyelembe venni...

Mit kell figyelembe venni autó vásárlásakor?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első kocsim, és nem igazán vagyok jártas abban, milyet érdemes venni.
2014. febr. 11. 18:46
 1/6 smitwesson ***** válasza:

sajnos akkor el kellene vinned magaddal egy szakembert, mert ha átvernek az drágább tanulópénz mint egy szerelő.

(és az embert mindig átverik az autósszakmában)

2014. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

olyan típust kell venni, amibe szerelmes leszel. meglátod, sé azt mondod, nem érdekel senki és semmi, ez kell. szeretni fogod a hibáéi ellenére.

nekem is így volt mikor cigiztem a buszmegállóba, láttam egy BM?W-t a telepen, mondtam ez nekem kell, belebizseregtem olyan szép volt.

Másnap már itt állt a házam előtt, egyedül mentem, és elhoztam, azóta sem bántam meg.

nem szabad túl bonyolítani a dolgot.

2014. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérj meg egy ismerőst, aki kicsit ért hozzá.

De amúgy, ha régebbi autót veszel, akkor be feküdni alá, hogy van-e rohadás. Ha dízel, akkor izzítás nélkül, ha elindul, akkor a motorja jó. De ha tudnánk, hogy milyen autó, akkor könnyebb lenne

2014. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még konkrét elképzelésem nincs. Fontos lenne, hogy ne legyen túl drága (az ára is, meg a fenntartás is), legyen megbízható, de oda lehessen neki lépni, ha úgy van.
2014. febr. 11. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha megbízhatót akarsz, akkor ne túl régit vegyél. 2002 körüli mondeot tudsz venni 900e-1000000 környékén. És a dízelt ajánlanám, az elég keveset fogyaszt, viszont a 115 Le-nek, ha odalépsz, akkor húz rendesen
2014. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zebra3328 ***** válasza:

Olyat vegyél ami:

1. meg tudod fizetni (lehetőleg nem hitelből), és még marad az átíratásra is pénzed

2. megfelel a használati igényednek (elférsz benne, van hely a cuccaidnak, befér a garázsba vagy a parkolóba)

3. fenn tudod tartani gond nélkül (biztosítás, adók, szervizköltségek, üzemanyag)

4. tetszik neked a színe/formája/szaga (presztízse, bár ez szerintem nagy baromság).


Sok sikert.

2014. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!