Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha felkapcsolom a fényszórókat...

Maverick95 kérdése:

Ha felkapcsolom a fényszórókat felére csökken a műszerfal világítása, ez mitől lehet? Mi okozza a hibát?

Figyelt kérdés
sőt mikor felkapcsolom a helyzetjelzőt az nem világít , viszont mikor a teljes fényszorót felkapcsolom akkor világít mindkettő rendesen (helyzetjelző meg a fő fényszóró is)
2014. febr. 11. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem gyári beállítás, hogy este (amikor elsősorban használnád a fényszórót) ne legyen túl világos a műszerfal, cserében nappal erősebben világít. Én autómon legalábbis így csinálták meg.

Helyzetjelzőt nem tudom.

2014. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen ésszerűnek tűnik de az a baj h eddig nem így volt :D

amúgy toyota corolla

2014. febr. 11. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem volt, akkor inkább keress egy márkatársat, és kérdezd meg, hogy biztos jól emlékszel-e, és neki nem változik-e vajon.


Ha tényleg új tünet, akkor generátor, akkumulátor, feszszabályzó Bermuda-háromszögben érdemes elindulni.

2014. febr. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak gyozkodni hogy marpedig ugy volt,de a legtobb autonal igy mukodik a dolog ahogy az 1.-o irta. Nem lehet hogy eddig is igy volt csak most vetted eszre??
2014. febr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 borzadavid válasza:

Valóban ha felkapcsolod a fényszórót, akkor a műszerfal háttérvilégítása elhalványul, mert éjszaka sötétben zavarna. Nappa viszont erősebben világít, hogy jobban lásd akkoris ha rásüt a nap.

Ettől eltérő eset lehet, ha van fényérzékelő a kocsiban vagy automata fényszóró kapcsoló.

2014. febr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!