Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mit vegyek első...

Szerintetek mit vegyek első autónak? (lent amin gondolkozok) Vélemény? Nektek mi volt? Bejött?

Figyelt kérdés

Elsődlegesen Gondolkodom VW GOLF 4-en (mindenképp 1.6 benzin)

Aztán Lada ami szóba jöhet (ez másik kategória, de fejben van)

Peugeot 206 ami nem olyan rossz, de annak nem jártam utána különösebben.

Honda Civic-et mondják még jó első autónak. (ezt csak hallásból tudom nem gondolkodtam még rajta)


Ezeket véleményeznétek nekem?

Ti mit javasoltok esetleg mást?



2014. febr. 11. 21:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mitsubishi Galant.
2014. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

A 206-ot felejtsd el.


Nekem W123 200D Mercedes volt az első autóm, bejött. Nem vennék ilyen modern műanyag tucatkacatot...

2014. febr. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 VarMa ***** válasza:

Nekem csak rossz tapaszatalatom van a Golf 4 1.4 es 1.6 motorokkal...Nem tudom szebben megfogalmazni mint, hogy szar...

A TDi-k es az 1.8 turbo viszont nagyon jok de elso autonak nem ajanlanam.

Peu 206 jo lehet csak a hatso futomure kell figyelni vasarlasok. Ennek az 1.4 es 1.6-os motorjaik teljesen stabilak de ha tudsz inkabb az 1.6-ot vedd(110le es minimalis eszik tobbet az 1.4-nel, nekem atlagban 7-8 liter volt)...

A Honda is nagyon jo auto de amiket en lattam nagyon nagy reszuk agyon bisztositozott, szettaposot, leharcolt auto volt.De ha szerencsed van es ki tudsz fogni egy normalis multtal rendelkezott akkor nagyon halas auto.

2014. febr. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

"A TDi-k es az 1.8 turbo viszont nagyon jok de elso autonak nem ajanlanam."


Hehehe, éppen a TDI-k a nagyon jók? Sz.ar, öreg dízelcsotrogányok, amiket javíttatni nem olcsó, olyan legendásan alacsony fogyasztást sem adnak, mint egy szívódízel, és egyre inkább kikopnak a használtpiacról is.

Le kéne már szokni erről a városi legendáról, hogy a tádét a jóisten fosta ide az égből, és a legjobb motor a világon.

2014. febr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:


[link]


[link]


Parancsolj, ezek jó autók elsőnek. A Toyota, ha valami kisebb városi cirkálót szeretnél, a Ford, ha országutazol is. Nem etalon-ként linkeltem be, vannak jobb autók nyilván, de ezek jónak számítanak, pláne első autónak.

2014. febr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
VW GOLF 4-et vennem
2014. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Igaza van a másodiknak. A harminc éves kétmilliót ment cigánymerci az igazi...
2014. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ma 11:25


:D:D:D:D

2014. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
VW Golf MK1 volt az első mikor megvettem 32 éves volt hozzányulni sose kellett csak picit rozsdásodott.. de első autónak tudok ajánlani Golfot! De akár a Hondát is ha viszont tényleg kis fentartásu autót akarsz akkor vegyél inkább egy suzukit... nekem is az van és pofátlanul sportos dinamikus azt ha kicipőzöm a lelkét is eszik max 6 littyót:D
2014. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Suzuki esélytelen :)

Nem kell lehurrogni, de első autónak nem akarok ilyet. Ha nem lesz pénzem felnőttkoromban, ráérek venni :)

2014. febr. 12. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!