Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak ez a suzuki...

Első autónak ez a suzuki milyen lenne?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 11. 06:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
23%

549 ezer???

Szerintem nézzél mást, ennyiből már autót tudnál venni, akár még egy G Astrát is.

2014. febr. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
25%
Ráadásul sokat is futott. Ide ordít a képről a kifényesedett kormány, meg az újrahúzott üléssor.... ne vedd meg.
2014. febr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
66%

Ennyiből kocsit is vehetsz.

Ezt meg ne vedd,ennyiből találsz fiatalabb suzukit is,ami nem ment ennyit.

2014. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
meg kell nézni élőbe. nem biztos h nem jó. de ha suzukit veszel ilyen árba vegyél! mert olcsóbban csak rosszat kapsz. az ilyenek meg h opel astra g fentebb kezdődnek a jók. ennyiért csak egy széthajtott lomot kapsz
2014. febr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Még sokadik autónak is jó,ha kielégíti az ember igényeit.Vagyis ha az autó csak arra kell hogy autó legyen bőven megteszi egy suzuki is.Egy jó tanács!Nézzél ki több autót is és szánjál rá egy napot hogy megnézd őket aztán azt ved meg amelyik a legjobb állapotban van.Swiftből van bőven választani való úgyhogy ezzel nincs gond!
2014. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

550ért Swift? Mifelénk ezt mondják rablásnak.


1.3 16V-t ne, mert problémás motor. Ha erőset akarsz, 1.6.


Ráadásul hátul kurblis.


400 alatt lehet találni kis szerencsével full villanyablakos 300 alatt futott 1.3 Sedanokat, abban van hely is. Amúgy meg, tanulni, pár harci sebet összeszedni, inkább a 200 ezres kategóriát nézném, valami minimál felszereltséggel.

2014. febr. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Miért rablás?

Utolsó melyik autóból kapsz 500.000-ért olyat ami 2003 évjáratú és nincs agyon ütve. A swiften kívül nem sok olyan autó van amiből fél misiért 10-11 évest lehet venni,normális állapotban!

És miért problémés érdekes módon a rokonságban is van ilyen 16V-es swift és semmi baj nem volt sose a motorjának.

A benzines G astráknak is problémás állítólag a motorja bezzeg azt meg mindenki ajánlgassa ,hogy milyen faxa autó mert opel!

Na látod ezért nem adok én semmit holmi mendemondákra mert a szomszéd ezt meg azt mondta alapokra nem lehet adni.

Olyan autó meg egyébként nem létezik aminek ne lenne valami típushibája ami idővel előjön rajta!

2014. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
28%
Suzki minek ? azért,hogy semmibe vegyenek a magyarok már én is átvettem ezt a mentalitást amikor suzukit látok megelözöm amikor (még akkor is ha piros lámpa jön ) egyszer kérte egy suzukis a segítségem nem találta valamelyik utcát mondom neki suzukid van senki vagy leköptem a kocsiját és elmentem ! MAGYAR VAGYOK ! Renaultot veszek igaz leáll de mégse megbízható és annak örülök!
2014. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó te honnan szabadultál ki?

Én már úgy képen vágtalak volna a trágár beszédért és a köpködésér ,hogy a fal adta volna a másikat.Sőt még a renultodat is köréd csomagoltam volna. Te nagyon trokhár ember lehetsz,ha valakit az autója alapján ítélsz meg!

2014. febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
9%

Hát persze autója alapján ítélek mert akinek régi autója van az egy senki a szemembe föleg suzuki az megbízható ! Milyen már megbízható autót venni ?


Igenis leköpöm a suzukisokat meg leelözöm öket bármikor mégha látom is,hogy épp ott kell lekanyarodnom suzukisok 40-nel mennek városba 50 helyett !


Meg azok kis emberek le kell öket nézni mert akkor nem vagy magyar !

2014. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!