Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy családi egyterűt szeretnék...

Egy családi egyterűt szeretnék venni a három gyerekhez, mér sokat megnéztem, népitéleteket olvasgattam. Most a Mazda Premacy került a látóterembe, amiről nagyon jókat írnak. (2000-2003). Valakinek vannak tapasztalatai erről az autóról?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Nem egy elterjedt autó, én nem venném meg, mivel valszeg az alkatrész ellátása nem a legjobb.

Én Ford Galaxy-t vennék. Nagyon elterjedt autó, jó fogyasztás (dízel) és eddig mindenki dicsérte. A régebbieket is és az újabbakat is

2014. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Nekem tetszik, kb ennyi. :))

Ferjem autoimado, igy kivülröl fujom a velemenyet: szerinte (sztem:)) a Mazda es a Japan autok jobbak, stabilabbak, biztonsagosabbak, mig a Fordrol nem jo a velemenye. Szerinte ahol balesetet latni, ott a Japan autok eleg jol megusszak szemben a többivel, es a mentöautora varo autok markai is megfigyelesei szerint nem japan autok. A Fordrol, de a Mercedeszröl sincs egyebkent ezekben jo velemenye.

A Japan autok alkatreszellatasa viszont nem olyan jo Magyaro-on, ugy ertem, h leginkabb csak a szakszervizben kaphato es emiatt dragabb. Magyaro-on talan a Fiat alkatreszellatasa az egyik legjobb, szinte mindenhol kaphato es nagyon olcso.

2014. febr. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsőhöz csatlakozok.De annyit azért hozzáteszek hogy a ford galaxy műszakilag megeggyezik a seat alhambrával és a vw sharannal(motorok,futómű,karosszéria).Ugyhogy a legjobb állapotút keresd a 3 fajta közül.Ha mégis a premacy-t választod vásárlásnál nagyon figyelj a rozsdásodásra az a legnagyobb tipushibája.
2014. febr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesómnak nemrég születtek ikrei és ő is erre a választásra jutott. Nem gyakori autó ez tény viszont a motorja gyakori, sok évjáratban hasonló mazdában is ilyen motor van, ezért motoralkatrész ellátásban nincs hiány.

Eddigi véleménye alapján azt mondta, hogy jól bevált az autó "babakocsinak". 6l körül fogyaszt a gázolajból. :)

2014. febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aHermann ***** válasza:

Szia!

A szüleimnek volt Premacyja. Nagyon szerették, csak 2 éve gazdasági totálkárosra törte egy másik kocsi. Tágas, nagy csomagtér, magas üléspozíció. Jól ki lehet látni mindenhol. A második üléssor 3 különálló ülés, ami gyereküléseknél hasznos.

Nem volt vele probléma. A legnagyobb tétel 6-7 évesen az volt, hogy elszállt a turbó.

Jó volt a fogyasztása is, apum mindig dicsérte. Dízeles volt.

Azért érdeklődjetek utána, hogy hogy van hozzá az alkatrész, mert ugye a Mazda5 az utódja. Nem tudom mennyire kompatibilisek az alkatrészek.

2014. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!