Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda MX-5 vagy Honda S 2000?

Mazda MX-5 vagy Honda S 2000?

Figyelt kérdés

Élményautó vásárlást tervezek max 3.5 millióig és arra lennék kíváncsi ki melyiket ajánlaná, és miért?

A Honda erősebb, de többet is eszik, a Mazdának viszont olcsóbb a fenntartása és jobb a futóműve.


2010. nov. 7. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:

A két autó nem egy árkategória. Ha lenne pénzem és a kettő közül kellene választani, akkor egyértelműen a Honda S2000.

Az MX5 az S2000-hez képest csak egy játékautó, egy koppintás.

2010. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt olvastam hogy nagyobb élmény a mazdával driftelni és könnyebb is mint a hondával, a honda viszont jobban gyorsul és rugalmasabb is
2010. nov. 7. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kár hogy ez csak egy számítógépes játékszimulátor, nem tükrözi a valóságot 100%osan
2010. nov. 7. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Van ott jobb oldalt egy-két igazi is, de az kevésbé látványos.
2010. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Az MX-5öst nemtudom hányszor megválasztották már az Év Meleg Járművének. És ezzel szerintem mindent elmondtam.

Ja, és a Honda 240 lovas, sokkal erősebb is, mint a Mazda.

2010. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki mindkettőt és akkor megtudod melyik a jobb neked
2010. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez a kettö közzül mindenképpen a hondát ajánlanám. jobban is néz ki nah meg csak honad DE ha igazi élmény autot akarsz akkor egy japán TURBOS benzin kocsit ajánlok ha turbosat nem akarsz venni akkro meg honda integra és megtudod milyen a "sötét oldal":)

jah amugy meg igen ahogy az elöttem mondták elöbb probáld ki az autot utánna vedd meg.

2010. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
integra is király csak azzal az a baj hogy nem hátsókerék meghajtású
2010. nov. 7. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!