Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen passat 1.9 pd tdi...

Volkswagen passat 1.9 pd tdi vagy Ford focus ford focus 1.6 tdci?

Figyelt kérdés

Ezen két autó között vacilálok, a passat 2006-os a ford pedig 2010-es. Mind a két autóhoz van szervízkönyv és ez alapján kb. ugyan annyit futottak. Mindennapi munkábajáráshoz kellene, tehát nem dísznek szeretném venni.

Hosszútávon melyik lehet a jobb választás?


2014. febr. 13. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Passat
2014. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a Passat -ot mondom,Ford se rossz meg jól néz ki,de az 1.9-es azért erősebb,meg sokan mondják hogy a TDCi nem a legjobb,nem volt olyanom,szóval én nem mondom le,de én a Passatot venném az 1.9-es motor végett.
2014. febr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

amelyikből jobb állapotút találsz.

A 4 év körkülönbség is sokat számíthat.

A passat már pdtdi. pd elem csere drága ha még nem volt benne. ford tdci motorját sokan szidják, sokan imádják.

Állapot döntsön.

2014. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, igen valószínűleg az állapot lesz a döntő. Viszont én azt olvastam ( nem biztos, hogy így is van), hogy csak a 2 literes pd tdi motoroknál szokott baj lenni, mivel azokhoz a siemens gyártotta a pd elemeket.
2014. febr. 13. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ez részben igaz, de a 2.0Pdk nem csak siemens PD elemekkel készültek, így nem mind problémás, a problémásakat a VW meg gariban cserélte.

Az 1.6TDCI-nek tényleg nincs túlzottan jó híre, sokkal több problémás egyedről hallani, mint a 2.0TDCI esetében.

Viszont azt érdemes szem előtt tartani, hogy a Passattal a Mondeo van egy méretkategóriában.

2014. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!