Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B - kategòriás gyakorlati...

B - kategòriás gyakorlati vizsgára készülök, Budapesten vezettem le ezt a 30 òrát de el kell költöznöm Kecskemétre. Mehetek az új városban egyböl vizsgára?

Figyelt kérdés
Nagyon remèlem, hogy igen mert nem akarok ùjra 30 òraèrt fizetni.

2014. febr. 14. 10:09
 1/6 A kérdező kommentje:
A pesti oktatòm szerint nem kell pòtòra mehetek egyböl vizsgàra, gondolom akkor Kecskemèten is menni.
2014. febr. 14. 10:12
 2/6 anonim válasza:
neem, erre nem kötelezhetnek. de azért érdemes lenne kipróbálnod a másik autót mielőtt jelentkezel a forgalmira, nem?
2014. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kell pár órát venned, vagy rögtön két vizsgára is befizethetsz, úgyis megbuksz. Ismeretlen autó ismeretlen utak túl nagy hátrányt jelentenek.

Menj el egy autósiskolába, mond el mi a helyzet, kérjél olyan oktatót akinek ugyanolyan autója van, mint amivel tanultál (ha nincs, akkor valami hasonló legyen) és vele meg beszéld meg, hogy csak a vizsgaútvonalakon menjen végig veled párszor és hívja fel a figyelmedet a nehéz helyekre (ahol bukni szoktak).

2014. febr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Úgy gondoltam én is, hogy pár órát ott is vennék az autó/ vizsgaútvonal megismerése érdekében. A pesti oktatómtól kérjem el a vezetési kartonomat, vagy milyen ügyintézéseket kellene még csinálnom?
2014. febr. 14. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idő lenne még a vizsgáig? Vagy még nem kértetek időpontot? Mert sztem inkább megéri Pesten levizsgázni (ahol van egy kis rutinod is), mint egy tök ismeretlen helyen. Előző estére meg csak van valaki aki be tud fogadni. Megcsinálod a vizsgát, aztán mész haza :)
2014. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is inkább felmennék Pestre vizsgázni, nagy hátrányt jelentenek az új oktató, új kocsi és ismeretlen utak. Ha amúgy is megvan a 30 órád, akkor már úgyis csak egyszer kell felmenned és olcsóbb lesz, mint a pótórák.
2014. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!