Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Banki szakügyintéző gyakorlat?...

Banki szakügyintéző gyakorlat? Milyen nehéz bankban gyakorlati helyet találni Budapesten kívül? Esetleg van aki K. R. Főiskolán végezte el ezt a szakot?

Figyelt kérdés

Van már valutapénztárosi vizsgám, angol B nyelvvizsga, az 1hónapos nyári gyakorlatra szeretnék bankba bekerülni, és ez érdekelne, hogy milyen nehéz bankfiókban ezt eltölteni? És az számít, hogy levelező tagozaton tanulok majd?

Majd ezek után, mely alapképzés a legmegfelelőbb?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. márc. 27. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

amikor ezt tanultam, akkor bejártam egy csomó bankfiókot. A cib ígérgetett, aztán nem hívott. Végül a KH-ba vettek fel úgy, hogy találtam ismerőst.

amúgy szerintem bárhova bekerülsz, ha van ismerősöd. Ha nincs, akkor vagy végig járod a bankfiókokat a környéken, de szerintem lepattintanak, vagy felhívod a HR osztályt kérsz egy illetékest és küldesz vagy viszel neki önéletrajzot egy bemutatkozó levéllel és úgy talán adnak valami melót.

2012. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
OTP-vel próbálkoztál? Bár azt hallottam ott nem a legjobb a szakmai gyakorlat, de az is jobb lehet mint a semmi.
2012. márc. 28. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:

OTP-nél volt osztálytársam, aki gyakorlatozott. rokon vitte be, de szerintem otp hr osztály nyitott gyakorlatozóra.

túl sok érdemi munkát ne várj. én egy hónapon keresztül tulajdoni lapokat ellenőriztem és abc sorrendbe tettem a hitelanyagokat, amihez legalább 10 éve senki nem nyúlt, csak bedobálták a raktárba...

2012. márc. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És levelező tagozaton is ugyanúgy fogadják a gyakorlatozókat?
2012. márc. 29. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!