Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kattog ha balra fordulok a...

Kattog ha balra fordulok a keréknél a kocsim. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
kb 2 hete hallok gyengébb kopogást ha balra kanyarodtam,aztán ma elmentem hosszabb útra nyílván most ment tönkre még jobban.a kormány erősen jobbra húzott nehezen tudtam megtartani,és kotyogó kopogó hangot adott ha kanyarodtam főleg. hazafele már 80 nál egyenes úton is néha elkapta a remegés. mi lehet a baj? és mennyibe fog ez kerülni ?? egy Rover 214 esem van 2000es gyártmány
2014. febr. 14. 21:31
 1/6 egySanyi ***** válasza:
Kormány, futómű, fék nem játék vagy megvárod amíg ledob az útról? Irány egy szerelő!!
2014. febr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ma elvittem egy szerelőhöz,holnap ránéz. de remélem mielöbb megoldja a problémát,csak nem akarok rá sokat költeni nagyon jó autó de költeni sose jó rá
2014. febr. 14. 23:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha kopog, és berázz a kormányt, akkor az féltengely csukló.

Vagy cserés, akkor az szereléssel olyan 25körül van, ha megcsinálható akkor meg lényegesen kevesebből kihozható.

2014. febr. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 ezer ftba került a cucc amit kellett vennem hozzá valami porvédő,az volt szétszakadva és nem volt zsír a vason emiatt kopogott elvileg.. most csinálja az emberünk de remélem tényleg ez a baj! kaptam kedvezményt is az autosboltba szóval 1300ért elhoztam plusz a munkadíj ami sztem max 3ezer ha lesz! remélem tényleg csak ennyi a baja!!
2014. febr. 15. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor a féltengelyen cserél porvédőgumit.

Ha ki kell venni a féltengelyt, akkor a 3 ezer az kevés lesz a munkadíjra.

Nálunk 4.000 Ft a féltengely szerelési díj, + vissza az már 8.

Ha a helyén kitudja cserélni a gumit, akkor lehet, hogy 3ezerből megúszod.

2014. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bízom benne hogy kihozza olcsón és ki tudja cserélni úgy hogy nem kell kiszednie
2014. febr. 15. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!