Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson főtengellyel kapcsolatb...

Simson főtengellyel kapcsolatban fordulok hozzátok segítettek?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Röviden leírom mi a tényállás egy Start újítok fel magamnak még a gyári főtengelye volt benne ami bronzperselyes volt kicseréltem mert hát nem akartam vissza rakni a kotyogós főtengelyt vettem bele egy használt de jó állapotú PJD hajtókaros főtengelyt ami meg sem kottyan és vettem bele motoros boltban felső tűgörgőt de elvileg német márkájú de szerintem kinai meg csapszeget is Főtengelyhez Koyo c3 csapágyakat és TC Szimeringet A kérdésem az lenne , hogy jó e a pjd hajtókaros főtengely ( ezen kívül van még CKM hajtókaros fő.. is ) és csapszeghez bronzperselyt tegyek vissza vagy maradjon a kisipari ge..i tügörgő ?


2014. jan. 21. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél normális tűgörgőt, nem olyan nagy összeg.

Nekem INA van benne és eddig jónak tűnik.

2014. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csapágyat jobb lett volna ha FAG vagy SKF csapágyat és Viton szimeringet raksz bele.
2014. jan. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Halottam az Skf csapágyról de ezeket már nem svédben csinálják .. a tűgörgős kosár az SKF kiváncsi leszek meddig bírja. A szimering meg elvileg 120fokot bír és nem hiszem hogy a simson belsejében a hőmérséklet elérné a 100 fokot valaha is. A Japan csapágyról meg nem tudok ki hogy van vele de ami japán az japán ott nincs trehány munka azért köszönöm a válaszod!!! :) De a kérdés még mindig kering a levegőben jó e ez a főtengely ? :)
2014. jan. 22. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem aratott osztatlan sikert mifelénk a PJD hajtókar. Én maradnék a CKR, Rocket, Yoko márkák valamelyikénél. Viton szimeringet vegyél, ha jót akarsz magadnak, és INA tűgörgőt, csapágyboltban, a szimeringgel együtt. Nem véletlenül mondták előttem is.


Az SKF, meg FAG csapágyakat felejtsd el, a KOYO kétharmad áron sokkal jobb. Volt nekem FAG is, SKF is, nem voltam elájulva tőle.

2014. jan. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!