Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3 1.6 benzin. Miért...

Golf 3 1.6 benzin. Miért nincs fütés?

Figyelt kérdés
Csak langyos levegöt fúj! Víz van az autoba,termosztátot cseréltem,höfok jó, radiátor csere is volt.Mikor cseréltem a radiátort figyeltem hogy a kapcsolok mozgatják-e a lapátokat és azok is müködtek....Mi lehet a probléma??
2014. febr. 15. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:

a fűtésbe ill ki jövő csövek forróak?

ha igen akkor nem zárja el a lapátka a hideg levegő útját

ha nem akkor a vízpumpa nem keringeti a vizet és mivel még hideg van nem forr a motorod ezért


mielőtt bármit csinálsz 2X-3X-szor adj nagy gázt meleg motornál, mert lehet hogy nem légtelenedett ki a fűtés kőr

2014. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Légtelenitettem a rendszert...a csövek is forroak! Akkor mi a teendö ha nem zárja a hideg levegö utját??? Újra müszerfal le? (nemár xd) és utánna?
2014. febr. 15. 12:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem új radiátort raktál bele, akkor lehet hogy koszos, és nem tudja leadni a hőt. Ki kellene mosni.
2014. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Új a radiátor!
2014. febr. 16. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek után arra tippelnék, hogy a levegő terelő flepnik környékén van gond. Vagy nem mozognak jól, vagy mondjuk lerohadt a szivacs róluk, és bejön a hideg is. (Golf 2-nél szivacsos, talán a Golf3-nál is)
2014. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A lapátok jól mozognak.De a golf 3 is szivacsos és mikor leszedtem a müszerfalat foszlott szét.... lehet tényleg az a baj... :S köszi a segitséget mindenkinek!
2014. febr. 17. 00:55
 7/7 anonim válasza:
A terelő lemezekre milyen szivacsot szoktak tenni ?
2014. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!