Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alábbiak közül melyik autót...

Alábbiak közül melyik autót érdemes megvenni 800. 000 Ft-ig? 1,2-1,4 benzines motorral,2004-es, évjárattól Suzuki (Ignis, Swift), Fiat (Punto, Stilo), Ford (Fiesta, Focus), Skoda (Fabia, Octavia). Volkswagen (Polo, Golf).

Figyelt kérdés

Motorikusan melyik a legmegbízhatóbb?

Melyiknek a legjobb az alkatrész ellátottsága és legolcsóbb a szervizköltsége?


2014. febr. 16. 01:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy a Swift, az 1.3 verziónak viszont a váltója ami legendás, van benn egy csapágy ami hajlamos tönkremenni és ez viszi a váltót is. Ha nem 1.3-ast veszel ebből a típusból, vagy olyat aminek garantáltan cserélt ez a csapágya akkor jól jársz vele.
2014. febr. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ezek közül: Swift, Fabia, Polo, Golf
2014. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vw polo vagy golf
2014. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2004 nél fiatalabbat, és max 800ért? Eszedbe ne jusson polot vagy golfot. Ennyiért csak lelakottat kapnál hidd el. Én a Fábiát venném, méghozzá az 1.4-est
2014. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Seat Cordobára nem gondoltál? Egyébként a Cordoba után a Fábiát javasólnám én is.
2014. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 1.3 ignist vettem 650-ért annak ellenére, hogy sokan elvakultan rámondják hogy szar, én elégedett vagyok vele, azt kaptam amit vártam nem luxus autó vannak hibái, de teszi amit kell, olcsó, igénytelen utolsó mérésem szerint 5.6 ból megállt a fogyasztása.
2014. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!