Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autókereskedésben van egy...

Bence21 kérdése:

Egy autókereskedésben van egy autó 690e Ft-ért külföldi okmányokkal, azt írták, hogy itthoni forgalomba helyezés esetén 875e Ft lenne. Ez mit takar? Reg. Adó, műszaki vizsga, eredetvizsga meg még mi van benne?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mindig változó, az autókereskedéstől kell megkérdezni hogy pontosan mit tartalmaz az ár.
2014. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Én a helyedben elkerülném az autókereskedést. Akkor inkább egy kis utánajárással magad hozass be egyet.
2014. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyiért akarsz venni autót ne menjél ki, utazás és esetleges szállás miatt már kevesebb pénzed lesz, arról nem is beszélve hogy ha megtekintés után nem kell az autó akkor potyára utaztál el.
2014. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
itthoni kereskedésről van szó, nem akarok kimenni. Csak érdekel a dolog, hogy ebbe az árba bent van e minden, vagy esetleg még utána kéne fizetni. Amúgy a kereskedőtől annyit kérdeztem mail-be, hogy forgalombahelyezés után mennyi lenne az ára, arra mondta h 875e Ft
2014. febr. 17. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg ebben benne van a regisztrációs adó, a műszaki vizsga, okmányok viszont ezen felül még ugyanúgy kell fizetned vagyonszerzési illetéket.. :/
2014. febr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sekri ***** válasza:

azt tudom ajánlani, ne olyan kereskedésből vegyél autót ahhol van 200 db autó vagy mondjuk 50 vegyél olynatól aki használja őket p rendszámmal mert az ismeri az autót működő képes és biztos hogy nem robban le vele azért járkál vele...

gondolj bele ha mondjuk veszel olyannál akinél van 50 az csak áll neki a kocsi ninsc használva álló helyében romlik... én csak olynatól vennék kocsit!!!

amúgy... nem nagyo dolog a kocsit külfödit újra itthon forgalomba helyezni

2014. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És ha épp van valami baja csak elfeljti megemlíteni? Attól, hogy valaki P rendszámos autóval járkál, az még nem jelenti azt, hogy az megbízhatóbb vagy jobb állapotú lenne, mint ami a kereskedésben áll.
2014. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!