Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kellene csinálni a robogóv...

Mit kellene csinálni a robogóval tavaszi indításkor? ősszel volt olajcserén, stb. A tartályban maradt kb 2 dc benzin.

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 09:56
 1/9 szelepke ***** válasza:
Semmit. Ellenőrizd a keréknyomást,és go
2014. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A benzin bekocsonyásodhat nem?Azt pedig a karbesz nem szereti.
2014. febr. 23. 10:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálam tavasszal nehezen indul ha már sokat állt. Idén azért néha beindítottam és amikor jobb idő volt akkor mentem is vele, úgyhogy 1 hónap állás után rúgásra indult. 3 hónap állás után már azért meglehet vele szenvedni.

Tankolj bele és indíts.

2014. febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha beindul, mehetsz.
2014. febr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg "bekocsonyásodhat", de ha ontesz rá tiszta benzint kannabol, a motort allo helyzetben jól megrazod kozeptamaszon jobbra balra, fekekkel elorehatra, akkor utana semmi takony jellegu nem lesz a tankodban.
2014. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A tiszta benzin es a rendes benzin keverekevek belehet inditani?
2014. febr. 23. 14:06
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, ha a motort tavaly november környékén tetted el, akkor nem nagyon képződhetett semmi a tankodban. Én simán beindítanám a helyedben, nézz bele, hogy találsz e számodra gyanús dolgot, ha nem akkor hígításnak plusz benzin és nyomás. Mivelhogy karburátoros a géped, legrosszabb esetben az történik, hogy ki kell pucolni, ez maximum 1 óra, de kicsi az esélye. Nincs megoldás a félelmedre, vagy tankot leengedsz, vagy indítasz. Ha indítasz, akkor viszont fél-egy órát hajtsad, hadd tisztuljon a rendszer.
2014. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A karbeszt azt nemtudom széttszedni..vagyis régi motortípusoknál tudom hogyan kell de itt a mostani robogokon azt nem.
2014. febr. 26. 12:32
 9/9 dickharta válasza:

bekocsonyásodik.. ezt a hülyeséget! :)

ha tettél bele elég körmöt,meg fület! és sokáig főzted.. :)

ha a tank tiszta,akkor nem lehet ott semmi gond.

2014. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!