Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vettem a motoromra egy új...

Kalem10 kérdése:

Vettem a motoromra egy új kilométerórát, a gond, hogy nem tudom melyik kábel mit csinál, a motoron. Mert a szerint kötögetném össze az óra kábeleivel. Hol tudnám esetleg megnézni vagy a kábelmagyarázatot, vagy a régi óra kábelmagyarázatát?

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 15:34
 1/10 kata kata ***** válasza:
Általában a régi és az új óra kábeleinek színei azonosak.Így csak át kell dugdosni szint a színre.Ja és számozva is vannak !
2014. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát a gond az hogy a motor 1989-ben lett gyártva, a mérőeszköz pedig 2013-ban, és sok kábel van aminek a színe nincs is a régiek közt. Azonban ez a számozás jó lehet csak nem találom hol keressem ?
2014. febr. 23. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:

A motorról és a vásárolt km óráról semmit se árulj el, mert mint az köztudomású minden gyártmány egyforma!


Ha meg mégsem, akkor majd az ezotéria rovatban rákérdezünk, hogy mit vettél, ne is törődj ilyen csekélységekkel!

2014. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A motor egy honda cb-1 400 NC 27-es blokkal

A mérőeszköz pedig ez:

[link]

2014. febr. 23. 21:07
 5/10 kata kata ***** válasza:

[link]


A lap alján megtalálod ezt!

Kérjük, kövesse a fenti bekötési jelzés.



Bekötés:


Orange: Bal irányjelző


Light Blue: Jobb irányjelző


Kék: Első lámpa


Kék + fehér: Víz-hőmérséklet


Fekete + Sárga: Forgatás Speed


Sárga + Zöld: Fékek világít


Sárga + Fehér: Olajnyomás


Piros: Power +


Zöld: Power -


Fekete: Hálózati Lock kapcsoló +

2014. febr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen azt én is megtaláltam, de a motoron nem tudom hogy melyik kábel mit csinál.
2014. febr. 24. 18:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Na azt pedig nem tart semeddig kimérni!
2014. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kata kata ***** válasza:
Keressél egy hozzáértőt mielőtt az új órát hazavágnád!
2014. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kata kata ***** válasza:
Egyébként a netten biztosan találsz kapcsolási rajzot a gépedről pl.(Honda fórum).De nem valószínű,hogy ki is igazodsz rajta!
2014. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen szerintem is az lesz hogy megkérek egy ismerőst. Köszönöm azért a segítséget
2014. febr. 25. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!