Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik japán autómárka a...

Melyik japán autómárka a legmegbízhatóbb a három közül? Mazda, Honda vagy Toyota?

Figyelt kérdés
Elsősorban a motorok megbízhatósága érdekel. Melyik márkával van a legkevesebb probléma?
2014. febr. 23. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mind3 nagyon megbízható, de én talán a Mazdát helyezném első helyre.
2014. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Függ az évjáratoktól is.Mert van hogy nagyon jól sikerül egy típusú motor de van hogy kevésbé szóval az változó ,hogy melyik a legmegbízhatóbb.

De összességében mind három megbízhatónak számít.

2014. febr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Mind megbízható ami Japán, azért nem a semmiért híresültek el a technikájukkal, szerencsére náluk nem az a fő szempont, hogy megvedd és pár év múlva költsél még rá egy adag pénzt csak hogy meglegyen a bevétel, hanem inkább a hírnevükre összpontosítanak és ezzel szereznek új vásárlókat, sokkal jobb út ez mint sok nyugati kocsinál.
2014. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

Határozottan igaz ez az orrán-száján rohadó Civic-re és Accordra... Jaa, ha már nem az anyaországban gyártjuk, akkor lehet kicsit engedni a japán minőségből igaz?


Még mielőtt félreérti valaki, nekem nincs gondom egyik gyártó termékével sem, akár japán akár nem japán, de az ilyen túlmisztifikálástól meg márkafanatikus bullshittől feláll a szőr a hátamon :D

2014. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azon már nem kell csodálkozni, hogy ha nem ott gyártják, akkor nem is ottanival azonos anyagból készül.
2014. febr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
74%
Szerintem a Toyota de függ attol is, hogy karban volt e tartva.
2014. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
62%
Szerintem pont fordítva a sorrend, mint ahogyan írtad: Toyota, Honda, Mazda... Ez a sorrend! :) Én most Micut hajtok, de Toyota lesz a következő!
2014. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valamiért nekem a Toyota tűnik a legegyszerűbbnek, minden olyan benne (motor, elektronika) mint a faék... (a szó abszolút pozitív értelmében)
2014. febr. 26. 10:02
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Akkor már ha japán és megbízható: Régebbi Swift, na azok tényleg bírják, nem véletlen lett a motorjuk ilyen téren legendás.
2014. febr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az számít valamit, hogy melyik készül ténylegesen Japánban? Az ott gyártottak jobb minőségűek? Ezek közül csak a Mazda igazi japán.
2014. márc. 6. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!