Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autómárka a legmegbízha...

Melyik autómárka a legmegbízhatóbb, ha kb egy 15 éves kocsit szeretnék venni?

Figyelt kérdés

Árban 500.000 ft körül legyen.

Már van tippem, egy pár hozzászólás után leírom én mire gondoltam, csak kíváncsi vagyok, mi a többség véleménye.


2010. ápr. 5. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:

BMW 3-as sorozat


Nekemis ez van és szuperjó, soha semmi baja kényelmes, gyors és imádom :)


[link] keresgélj :)

2010. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A híres német precizitás már rég nem a régi. 15 éves autónál talán legnagyobb esélyed a problémamentes életre inkább valamelyik japán gyártó (Toyota esetleg Nissan) magasabb kategóriájú modellel van.
2010. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bucibabuci válasza:

Tesómna nissan almerája van 1997-es. Imádja, csak külföldre ment dolgozni évente 2x jön majd haza. Megbízott hogy adjam el, mire hazajön, ne fájjon érte a szíve :(.Áron alul 530 ért.

1 hét múlva itthon van, kocsi a garázsban.

téli, 2 hós nyári gumi, sötétített minden ablaka,+ előre új sima üveg(műszakira), riasztó, immobiliser stb. 1 év műszaki

2010. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok


21 éves a BMW-m, mindig minden szervíz és csere elvolt végezve időben, és nincs rajta semmi tuning, teljesen gyári és már lassan 240 ezer km lesz benne és soha semmi baja :)

2010. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Japán: Mazda, Honda

Német: BMW, Mercedes

Svéd: Volvo

Francia: -

Olasz:-

USA: -

2010. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Opel astra F
2010. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy hozzászólásban szerepelt, ennek örülök!

Én Honda Civic-re gondoltam, mégpedig a 93-95 ös évjáratra, ami nekem külsőleg is szimpatikus.

Remélem nem fogok benne csalódni.

Valakinek van tapasztalata konkrétan erről az évjáratról?

2010. ápr. 5. 18:48
 8/9 anonim ***** válasza:

5.generációs (92-95) Honda nagyon jó választás!


Előnyei: Megbízható, sportos, élmény autó. Motorból érdemes az 1.6ESI-t választani ami 126 Lóerős de nem fog 7-8Liternél többet enni ráadásul a világ legmegbízhatóbb motorjai és kegyetlenül megy kb 8sec alatt 100on vagy.

Amire figyelni kell az a futómű mert nem igazán szereti a magyar utakat és a 8ezrenkénti olajcsere és sose lesz vele gond illetve a kipufogó lehet, hogy elrohad majd évek múlva sajnos ez Honda betegség. Ha nem az 1.6ost választod akkor is ezekre figyelni kell. Ha esetleg az 1.6os VTI-t választod (160le) akkor, az többet eszik kb 9liter körül nyilván vezetéstől függően ennek a hátránya, hogy alsóbb fordulatszámon viszonylag gyengébb de ami utána jön 5300tól-8300ig az maga a pokol :):P az az erő kb egy 2.5literes benzines autónak az ereje.


Hátránya: Vékony karosszéria, nincs légzsák, esetekben a fék is gyengébb a kelleténél bár ezt lehet orvosolni.

2010. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
régi opel sose kopel...tapasztalat
2010. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!