Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan autómentő szolgáltat...

Blaiseboy kérdése:

Van olyan autómentő szolgáltatás, ahol külföldön is segítenek (részletek lent)?

Figyelt kérdés
Olyan mint a sárga angyal, csak baj esetén külföldre is utánam jönnek, vagy segítenek intézni segítséget. Külföldre szeretnék menni, és nem szeretném a gatyámat ráfizetni, ha gond van. Esetleg biztosítás is érdekel...

2014. febr. 24. 05:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A biztosítódnál (meg esetleg a sárga angyal-szoláltatónál) erre kérdezz rá:


Gépjármű mobilitás-védelem Európán belül


Ez biztosítja, hogy bárhonnan hazahozzák a kocsit, ha baj van vele. De ha ennek jó esélye van, akkor inkább normális autót vennék.

2014. febr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Rákérdezek!

Amúgy a kocsi rendben lesz, de egy hosszabb állás után került bele új motor. Most megy a "tesztüzem", és kb. 1500 km után megy újból átnézésre.

Csak biztos, ami biztos alapon...

2014. febr. 24. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Mo-on köthető-e szerződés az ADAC-a. Akárhol robbansz le, azonnal mennek és a legközelebbi műhelyig elszállítják a járgányt. Hátránya, hogy a szállítási költséget meg kell előlegezned, addig le se veszik a trélerről. Utána aztán kifizetik, de mindig kell nálad lenni (nem kevés) kp-nek.
2014. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, engem most húzott ki a bajból Norbi és egészen kedvező áron kaptam tőle fuvart. Őt Fürge-Autómentő néven találod meg vagy itt a link ha szükség lenne rá: [link] .
2020. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!