Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha úgy vezetek hogy nincs...

Gelosz kérdése:

Ha úgy vezetek hogy nincs jogosítványom, de a kocsiban egyedül én nem voltam ittas, viszont minden mellettem ülőnek volt jogosítványa bevonhatják-e az ő jogositványaikat?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha bebizonyosodik, hogy az autó tulajdonosa tudott róla, hogy nincs jogosítványod és úgy engedte át neked a vezetést, akkor az övét bevonják.
2014. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És erre nincs enyhítő körülmény? pl: másként nem tudunk iskolába járni(félre értés ne essék nem szülő volt hanem bátyám)
2014. febr. 24. 22:48
 3/10 A kérdező kommentje:
vagy esetleg,mivel nem tesóm nevén van az autó hanem anyámén,és ha azt valljuk hogy a tudta nélkül hoztuk el az autót?
2014. febr. 24. 22:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és részegen mentetek iskolába? Hihető.
2014. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Beviz Elek ***** válasza:
16%

Nekem ez volt az elsö amit megtanítottak. Ha megállítanak, akkor mondjam azt, hogy csak bepattantam és elvittem a kocsit (15-16) évesen. Szerencsére sosem állítottak meg, tapasztalatom etéren nincs.


Erdélyben a román rendörök rámijesztettek, hogy lecsuknak. Majd kinevettek és mondták hogy nincs baj amíg óvatos vagyok.

2014. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megállítanak, akkor mondjam azt, hogy csak bepattantam és elvittem a kocsit (15-16) évesen."

Igen ezt öcsémék is eljátszották Miskolcon. Aztán csak pislogott, mikor feljelentették autólopásért. 15 éves volt. Ha valami nem adja ki, akkor csúnyán ráfázhattok.

A vezetés tiltott átengedése élből 9 pont.

2014. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szelepke ***** válasza:
88%

Tiltott átengedésért nem vonják be a bátyád jogsiját.

Tehát ez még mindig a jobbik rossz.

2014. febr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a kedves 4. kommentelőnek üzenem hogy,nem csak képzeld el egy jogosítványa van ugyan az amivel hétköznap vezet és ugyan az amivel hétvégén:)
2014. febr. 25. 16:06
 9/10 A kérdező kommentje:
de köszönöm a többi választ.
2014. febr. 25. 16:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"És erre nincs enyhítő körülmény? pl: másként nem tudunk iskolába járni"

Enyhítő körülmény? Bäszki, ha tudja, hogy vezetnie kell, ne igyon.

2014. febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!