Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az autókról?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



[link]



[link]



Mit gondoltok ezekről az autókról. Kb. 500-600ezerért szeretnék ilyen BMW-t venni.

Mit gondoltok ezekről? Ha találtok még szépet vagy jót benzinesbe akár linkelttek is.



2014. febr. 25. 17:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen egyre több van utcákon ,szórják kifele az Osztrákok-Németek. (Nem jó de ez van)

De még mindig jobb mint a suzuki invázió,nem de?


Régen mindig néztem milyen csúnya a segge,most meg valahogy megtetszett.

Ki is próbáltam egyet 1.9 Benyóval nem rossz,odalépsz meglódul.

Még mindig szebb mint a e46 compact,azokkal a lámpákkal.

2014. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem se tetszett régen, de mostanában beleszerettem és az e46 compact tényleg retek :)
2014. febr. 25. 21:02
 13/15 anonim válasza:
Annyit gondolok róla hogy 1.6 os motorral soha ne vegyél semilyen bmw-t tudom ebből van nagyobb választék , rengeteg 316i van de egyáltalán nem megy nagyon gyenge emelé még tárul az is hogy a fogyasztása városban akár 9 - 10L is lehet klima nélkül ennyiből eljár a 2.0i ami már 6 hengeres és 150 lovas.
2014. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy van egy 25i motor donorom és compactól amúgy is csak 16 van.
2014. febr. 26. 15:55
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha neked megér annyit egy 25 éves autó, hát vedd meg.
2014. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!