Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha 16.5 évesen elkezdem az...

Ha 16.5 évesen elkezdem az autó jogsit, akkor mennyi a leghamarabbi idő mire kézhez kapom a jogsit?

Figyelt kérdés
16.5 évesen elkezdhetem a kreszt, vizsgát tehetek 17. életévem előtt 3 hónappal kreszből, és 17 évesen kezdhetem el a vezetést, meddig kell vezetni a pályán? és mennyi kell vezetni a forgalomban? kb mennyi idő alatt lehet megszerezni? és kb mennyi idő mire kiküldik? mindent úgy összeszámolnátok nekem hogy mi mennyi idő, meg mire mennyi idő megy rá? meg hogy naponta meg hetente hány órát lehet vezetni? meg hallottam olyan új törvényről hogy 600km-et le kell vezetni forgalomban ez igaz?
2014. febr. 26. 18:47
 1/5 Sinead ***** válasza:
Miután kreszből levizsgáztál, onnantól már vezethetsz. Leghamarabbi vizsgád a forgalomban a 17. születésnapodon lehet. Ha sikerül és már van elsősegélyes is, akkor még kb 1 hónapot kell az okmányirodára várnod. Igaz a 600 kilométer. Az nincs megszabva, hogy milyen gyakran és mennyit kell egyszerre vezetni. Én volt hogy össze-vissza 4 órát mentem egy nap és csak 2-nek számoltuk.
2014. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tanpályás vezetés nincs már kötelezően, 30 órát kell a forgalomba vezetni és 580 km-t.

Azt hogy naponta és hetente mennyit vezess azt az oktatóval kell megbeszélni, de általában napi 2 óra szokott lenni.

Így hogy 16.5 évesen kezded 7 hónap lesz mire a kezedben a jogsi ez is a legjobb esetben.

2014. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szelepke ***** válasza:

#1:"Én volt hogy össze-vissza 4 órát mentem egy nap és csak 2-nek számoltuk."


hehe)..nálam pont a fordítottja volt,kettőt mentem,és négynek számoltuk..xD

2014. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem jobb az ha többnek számoljátok mint amennyit mész, mert csak magaddal szúrsz ki, ugyanannyi pénzt ki kell fizetni, de viszont nem lesz annyi tapasztalatod...
2014. febr. 26. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:

A tapasztalatot nem a levezetett 30 óra/580 km alatt szerzed meg.

Hidd el én is hogy örültem volna ha duplán számolják az órákat...

2014. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!