Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Spuri adalék használata után...

Spuri adalék használata után lehet dugulás az autóba?

Figyelt kérdés

Vettem egy üveg spuri adalékot kipróbálni az autó 1.0 swift, hosszútávon de lassú tempóba használom, gondoltam ez majd egy kicsit kitisztítja az autót,meg ártani nem árt.De olvastam hogy tisztít meg minden, mi van ha feloldja lerakódott koszt,kormot és valahol eldugul?ez lehetséges?

Vagy van valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban ér valamit?



2014. febr. 26. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem nem dugult el a rendszer, én már régóta használok spurit több éve 5.2l fogyasztott most spurival 5l
2014. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 literrel fogyasztott kevesebbet az autóm!

Egy kiváló adalék!!

2014. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is használom, talán egy-két deci a spórolás százon...de... szerintem halkabb, és nyugodtabb az alapjárat(is)...

..a nagy flakonra rá van írva, hogy old bizonyos lerakódásokat, de ez nem akadályozza a motor működését.

tehát, nem okozhat bajt...nem okozhat dugulást.


azt meg kell hagyni, hogy nagyon büdös tud lenni...ez az egy hibája van.


szerintem.

2014. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen a szaga, az engem is zavar, mint az öregek dohos szobája vagy nem is tudom mi, de hát ez vegyi anyag ...


Semmiképpen nem okozhat "dugulást".


Ha jól számoltam, 5 dl-el fogyasztott most kevesebbet, mint a gyári katalógus szerinti adat, DE téli üzemben, 4 téli gumival, csak városi forgalomban (!)

2014. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi ma teletankoltam 40 liter aztán öntöttem bele, vagyis ahogy írta tankolás előtt.Tényleg kegyetlen büdös, mentem 40 km-et de semmit nem vettem észre.Kellet volna?
2014. febr. 27. 16:07
 6/8 anonim ***** válasza:

40 Km? talán 400!


mindenhez idő kell!a motor sem reagál azonnal, és a befecskendezők is csak figyelnek...

nyugi..az még nagy előny, hogy hidegben egy pöccre indult az autóm...picit könnyebben, mint adalék nélkül...


a lényeg, hogy jó!

2014. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha lassan használod az autót mindig.

Akkor inkább pörgesd kicsit kormold a motort, a spuri sem fog megoldani mindent helyetted.

Én vettem egy ilyen autót amit úgy használtak ahogy te használod a tied. 1500km-t mentem vele mire éreztem, hogy sikerült kikormolnom kicsit a verdát.

Szóval ne lepődj meg ha így az első pár tanknál nem fogsz semmit érezni. + én így is meglépném a gázpedált kicsit, had pörögjön az a motor rendesen, had égjen a kosz mocsok.

2014. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

40km alatt semmi nem fog történni.A gyártó is 3-4 tank üzemanyag elhasználására írja a tisztítási folyamatot.

Én is 1,0 Switbe használom.A fogyim átlagban 3-4dl-el kevesebb,nagypapás stílusban 5l alatt eljárok vele.

Üzemanyagszűrőt én cseréltem miután elkezdtem használni,sok látható szutyok nem volt ugyan benne,a filter része viszont koszos volt.A dinamika is javult az autónál,előgyújtást picit ráállítottam,de nem csörög be így sem.Végsebességre is jobb,azelőtt 140 fölé nem nagyon ment soha,a múltkor kipróbáltam 150-ig kényelmesen kiforog.Én használom rendszeresen,nem drága,egy flakonnal nekem 3-4 hónapig elég.

2014. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!