Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy robogóról tudnátok...

Nagy robogóról tudnátok véleményt Írni? Malaguti gt 500, gilera nexus 500, vagy yamaha tmax 500?

Figyelt kérdés

malaguti gt 500, gilera nexus 500, vagy yamaha t max melyiket lenne érdemes venni? vannak e típus hibáik?

Mire figyeljek oda?



#Gilera Nexus 500 #malaguti gt 500 #vagy yamaha
2014. febr. 27. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Hy!

Én suzuki burgmannról tudok véleményt írni.

nagyon jó,megbízható erős gép,kevés fogyasztással és nagyon kényelmes ülésekkel.

Ami nem tetszett benne hogy autóúton,pályán ha oldalszél van akkor nagyon beletud kapni és erősen kell kapaszkodni! Amúgy a szélterelője is nagyon jó,hidegben is nagyon jó.

Ezen kívül még ami nem tetszett benne az csak annyi hogy nem motor.Más a súlypontja ,nincs váltó és nem a szerszámod elött van a tank :) Túrázni ideális gép,tudsz is pakolni bele,tudsz rá nagy gici dobozt is szerelni.

Tudom hogy nem malaguti,gilera vagy yamaha de ezzel remélem valamennyit segítettem.

Én amúgy a gilerát és a yamahát nézném meg az általad felsoroltak közt.

2014. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
suzukit nem szeretnék ,mert sokan panaszkodnak rá. de köszönöm a leírást.
2014. febr. 28. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Arra számíts hogy a többi robogót is ugyanúgy odébb teszi a az oldalszél ha olyan helyen mész.

Kicsikbe tényleg gázok,de Én még nem hallottam olyat aki a nagy burgmanokat fikázza(lehet a kisebb ccm-ben fosok,azt elképzelhetőnek találom,de a 400-600 azok jók,kivéve azt a két szempontot amit leírtam :) )

2014. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy odébb teszi a szél! a városba motorozok néha megyek hosszabb útra plusz 120 kiló vagyok.A suzukit pedig akinek van 2 en is ugymond (fikázták)mert mindig volt valami vele.És láttam is többször, barátom vett egy egész fiatalt egyszer sem tudott balatonra lemenni ,azóta megsem probálja.De ez a te véleményed elfogadom csak én nem kérek burgmant.
2014. márc. 2. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem bírt lemenni a balcsira? Ott már kókányolások lehettek :) Szervizelni is tudni kell.De ez is gyáriban a legjobb.

De amúgy motorral sokkal jobb!De ízlések és pofonok.

2014. márc. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mivaan???@@@
2014. márc. 2. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!