Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt robogót szeretnék...

Használt robogót szeretnék vásárolni, a közeljövőben. Már nézegettem párat, de mivel nem értek annyira hozzájuk, ezért linkelnétek nekem olyan robogókat amiket érdemes lenne megvenni?

Figyelt kérdés
Elvárásaim: -50ccm -léghűtéses -kis fogyasztású -ne legyen kínai - nem túl nagy a keret, max.75 ezer FT-ig tudnék elmenni Amik tetszenek: Malaguti f10, Yamaha jog, Honda dio, Piaggio zip, Piaggio typhoone

2014. febr. 23. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75 ezerből ilyet nem veszel. Ha ez csak a motor ára, (nincs benne az átírás költsége) akkor is kevés. Szerintem.
2014. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
SMKP-t mióta kell átíratni?
2014. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 kata kata ***** válasza:
Ezek közül bármelyiket,ha nincsen nagyon leharcolva!Valami hozzá értőt vigyél magaddal a vásárláskor!
2014. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

yamaha bws, neost, / piaggio nrg, / aprilia sr 50-t is ki lehet fogni ilyen árakon, érdemes naponta nézni aprodon pl...

én egy 2006 malaguti f12-est fogtam ki nemrég 80-ért ami sürgősen volt eladó, azóta is pöcre indul és megy mint az álom...

leginkább arra kell figyelni, hogy ne frissen legyen festve, láttam már olyat, ami még fogott mikor kipróbáltam... érdemes előre telefonon leegyeztetni, hogy hideg legyen a motor mikor odaérsz kipróbálni, mert előfordul, hogy a nehezen induló mocikat jól bemelegítik mielőtt odaérsz, hogy pöccre induljon...

A legfontosabb és örök igazság mint használt aztó vételben is, amit a hirdetésben tökéletesnek és hibátlannak állítanak be, ott mindig kaki van a palacsintában...

2014. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tóth Csaba ***** válasza:
Robogót , nemkell át iratni !!!:/ előzöhöz szol , 75/ kp. pl. jó választásaid lehetnek ;) f 10- yamaha jog is belefér . De akár egy f 12 is sőt , vizhűtésest is kifoghac szerencsével ami fontos , minarelli tipust válaszd.
2014. febr. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi kommenteket!

jöhetnek még!:)

2014. febr. 24. 14:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Van egy piaggio zip 2001es már tárcsafékes motorom erről szeretném lerírni a véleményemet! olaszországból behozott motor km óra szerint 6000 (kétlem).: motorja egésszen jó erő szempontjából tökéletes (alattam 80 a vége 60 kg vagyok) viszont elektronikailag minden baja előjött már ami létezik. duda elment féklámpa elment jobb hátsó index elment első lámpa érintkezéses a váza egy helyen elrepedt de viszont hatalmas a raktere az ülés alatt és a kesztyű tartóját is szeretem. fékei jók a motor nem túl nehéz jól fordul kiszámítható tehát nem lenne rossz motor ha nem lene ennyi féle baja amik úgy jöttek elő hogy karban volt tartva és nem folyamatos rossz úton max sebességgel közlekedek Előtte volt egy piaggio free-m ami hasonló a ziphez csak kereke nagyobb csúnyább és picit kisebb sisaktartója és a kesztyűtartója de viszont van hátsó lábtartója és szatyor akasztója a lábnál. ennek az automata szivatója ment tönkre a km óra meghajtója ment tönkre aztán a spirálja ment tönkre.. ezek után még egy piaggiot napi használatra nem hiszem hogy megveszek :D
2014. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Tóth Csaba ***** válasza:
A piaggioknak , elektronikája vicces :) amim ....volt régeben NRG MC 1 hol volt .index h nem . Én azt .mondom , hogy nem a te ziped hibája hanem mind olyan !! Az én gépem is olaszbol valo mondjuk , az komolyab :-) BENELLI RR ( VIZES) OTT sok hülye gyerekel , ellentétben kitűnő !! olcso robogokhoz jutni hozá:-P Olaszban nem szokás pl.. házilag =-O barkácsolni mint itthon ugye ?? az utak jok igy futoműk is stb... Azt tedhozá én is hajtom naponta 0 hibája, veszel itt valahol jövőre gyalogolsz :-\ mivel nálunk adják veszik olaszban egy gazdás max kettő egy robogo!
2014. febr. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Apukám kamion sofőr és nyáron voltunk olaszba. Ott néztem egy bontóban (forgalomból kivont) Benelli 491est. Annyi baja volt, hogy henger repedéses lehetett valószínű mert ette a vizet de 100 euroért adták volna ide csak nem tudtuk hogyan lesz hazafelé a fuvar, hogy felfér-e.. Persze, hogy felfért volna ez az én szerencsém :D
2014. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tóth Csaba ***** válasza:
Ah kamional, simán akár aljára drotozhatad volna a benelli rr gépet :D de gondolom , bánod az lehet csak vizpumpa szimering hibája volt am =-O A vizet akkor is fogyasztja , mert el szökik alul de henger felujitása is belefért volna ;-) Ahogy irtad szerencséden mult..
2014. febr. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!