Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss jogsival még mennyi...

Friss jogsival még mennyi ideig bénáztatok?

Figyelt kérdés

Nemrég szereztem meg és még nem vagyok annyira biztos pár dologban,bár gondolom ez normális... Itt nem azt értem,hogy bődületes ökörségeket követek el,de pl. egy elég meredek lejtőn felfelé néha rágörcsölök,hogy mi van,ha meg kell állnom, és nem tudok újra indulni... stb stb.


ez normális? nektek mennyi idő volt túl lépni ezeken a dolgokon?



2014. febr. 27. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Ha valaki naponta ilyen helyen megy, akkor gyorsan.

Gyakorold.

2014. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1%

sose bénáztam jogsi előtt sem, igazából már akkor levizsgázhattam volna amikor bementem az első rutin órámra, mondta az oktató is, de lementem pár órát, aztán vizsga, hibátlanra sikerült, még a vizsggabiztos is megdícsért, pedig 20 éve senkit sem dícsért meg azt mondta.

Látszik az autóversenyzői tehetségem.

2014. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács: Most még bénázol, s érzed, tudod is. Azt mondják, s magamon is tapasztaltam, hogy úgy 10-15 ezer kilométer környékén van egy kritikus időszak. Már úgy érzi az ember, hogy tud vezetni, nem köti le a figyelmét a technika, jó ritmusban autózik. De valójában ez még túró, de hajlamosít arra, hogy túlértékelje az ember nagy rutinját. Erre majd figyelj!
2014. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
húzd be annyira a kéziféket emelkedőn, hogy épp ne, vagy csak nagyon lassan guruljon hátra a kocsi, ne csutkára ránts be, és akkor el tudsz indulni úgy is, hogy nem kell összehangolnod a kuplung kiengedést a fék elengedéssel, elhúzza a motor a féket, aztán ha már mozgásba lendültél akkor engeded ki, ennyi az egész... ha meg már jól "érzed" a kuplungot akkor úgyse fogsz kézifékkel baromkodni, hanem átugrasz a fékről a gázra aztán indulsz :)
2014. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
60%
Jogosítványom megszerzése után fél évvel emelt szintű ügyintézőit tettem le szinte hibapont nélkül. Másvalaki pedig 10 éve vezet és parkolni is úgy parkol, hogy imádkozik előtte fél órát, hogy ne koccanjon (megint). Ez teljesen egyénfüggő. Nyílván ha többet vezetsz hamarabb belejössz!
2014. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!