Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg lehet változtatni egy...

Meg lehet változtatni egy 2ütemü motor hangját pl másik kipufugórendszerrel? Többi lent.

Figyelt kérdés
az én motoromnak éles shillfürész hangja van, és szeretném megváltoztatni valami dörgős mély re ha egyáltalán meglehet. szerintetek??
2014. febr. 28. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan lehet ilyet, én jártam már úgy Pesten, hogy iszonyat mély hangorkánt hallottam közeledni. Már néztem körbe, hogy melyik állat húzatja ki az ezres sportmotort a város közepén, erre elmegy előttem egy robogó. Na mondom jól átvertek a palánkon, bakker :D
2014. febr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A válasz nem. Egy 2t motor hangján nagyon sokat lehet változtatni, lehet hangosabb, szebb stb. DE! mivel 2t így lehetetlen olyan hangot varázsolni neki, mint amilyen egy 4tnek van. Amit meg az előző válaszoló ír az valószinüleg 4t robogó volt.
2014. febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A #2 válaszolónál a pont, annyit tennék hozzá, hogy kismértékben lehet mélyebbé tenni, de a teljesítmény rovására megy!
2014. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!