Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok első...

Milyen autót ajánlotok első autónak?

Figyelt kérdés

Magas, majd' 2 méter vagyok. Szóval az ilyen Peugerot 206, Opel Cosra és hasonló kis autók eleve kizártak.. (abból kiindulva, hogy még 4 személy szállításánál a mögöttem lévő is elférjen)


Szóval ezt figyelembe véve milyen autó lenne a jó, amit nem túl nehéz fent tartani, és megbízható is?! (500.000-ig árban, max)



2014. febr. 28. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Toyota carina 1.6 benzines motorral lehetőleg 106 lóerőtől felfele,vagy 2.0 dízel motorral.

[link]

[link]


Nekem is volt ilyen carinám a dízeles változatból és az egyik unoka tesóm is majd 2 méter magas de kényelmesen elfért az anyósülésen a fejének is volt elég hely,meg a mögötte valók sem szűkölködtek a lábtérben még így sem!

Maga az autóval nekem nem voltak gondok a kopóalkatrészeken kívül mást nem kellet cserélnem rajta szerencsére.az alkatrészek meg annyiba vannak hozzá mint egy hasonló korú passathoz szóval nem eget rengető fenntartani egy ilyen autót.Még a mai napig meg van ez az autó is a fatim napi szinten használja és teszi a dolgát még mindig.Csak ajánlani tudom ezt a típust.

2014. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Opel Omega
2014. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Citroen Zx 1.9-es TDI

Opel Astra 1.4

Golf II Dízel

2014. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alsó-középkategóriás és középkategóriás auókat ajánlok neked: Citroen Xsara, Citroen Xantia, Ford Mondeo, Mazda 323, Mazda 626, Mitsubishi Carisma, Nissan Primera, Opel Astra F, Opel Vectra B, Peugeot 406, Renault Megane, Seat Toledo, Toyota Carina, Vw Vento, Vw Passat III. Ezeket, ha normális gazdától veszed, nem lesz velük gond. A franciáknál tartsd be a szervizintervallumot, a németeknél, japánoknál vigyázz a rozsdára.
2014. márc. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
500-ból ekkora magassággal én Peugeot 405 1.9D-t vennék, szép darabok vannak fél misiért. 406-ból csak lefingott melósautók, és sokkal problémásabbak, drágább a fenntartásuk. (volt, patent állapotú elsőtulajos, majdnem fullos kombink... Bár inkább a HDi Peugeot, mint egy első szériás TDCi Mondeo, vagy bármelyik TDi....)
2014. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!