Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1000cm3-es kocsinak...

Egy 1000cm3-es kocsinak mennyi a biztosítása kb, friss jogsival, negyed évente?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

az eves dija 30-40.000 kozott van, ha a legolcsobb biztositonal kotsz.

nekem a KOBE volt a legolcsobb

tehat negyed evre 8-10.000 korul van

2014. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. márc. 1. 10:37
 3/3 VarMa ***** válasza:

Sajnos ez nem ilyen egyszeru, mert a biztosito nezi egyszer,hogy hol laksz (bejelentett),hany eves vagy, miota van jogsid, mikor az autod, az 1000cm3-hez mekorra teljesitmenyu (mert vannak mar 100le felettiek is),illetve azt is hogy azon a kornyeken ahova bevagy jelentve mennyi baleset tortent...

Szoval ami a lenyeg hogy videken elvileg olcsobb.. De ha beutod a Netrisk.hu-ra akkor mar kiad mindent...

Nekem anno azert kellett lejelentkeznem videkre mert Pesten egy 1.4-es Citroenre lett volna a kotelezom es a Cascom egyutt havonta 62e forint mig ugyanez 120km-re levo rokonoknal 32e forint es egy napomba kerult elintezni, szerintem megerte anno....

2014. márc. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!