Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik az a jármű, ami 30...

Melyik az a jármű, ami 30 km/h sebességgel közlekedhet és mit jelölünk a KRESZ-ben T -vel?

Figyelt kérdés
[link] Q=kresz+T&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Tc8RU9D1MqTSywPhxYDwBQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=596#q=kresz+t%C3%A1bl%C3%A1k+jelent%C3%A9se&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=1TE_ltWFSVR3dM%253A%3By5vS4-WGd5SKaM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.mocijogsi.hu%252Ftesztk
2014. márc. 1. 13:19
 1/5 A kérdező kommentje:
2014. márc. 1. 13:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a tábla amit linkeltél zsákutcát jelöli.

Max 30 km/h val a mezőgazdasági vontatók(traktorok) közlekedhetnek.

2014. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi!

egyúttal, hogyan célszerű még felkészülni a KRESZre ? köv. héten van a vizsga és nem igazán megy! van valami gyors siker tipp?

2014. márc. 1. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha még a táblákat sem ismered nem tudom mit mondhatnék.Igen le vagy maradva.

Tudom ajánlani a könyvet én abból tanultam meg az egészet annak idején.Le van írva benne az összes szabály,tábla magyarázattal együtt.

Meg a kresz oktatónk is elmagyarázott mindent.Nem pedig csak a hülye progit elénk nyomta aztán gyakoroljál.

Először is tanuld meg a táblákat (mi ezzel kezdtük).

Utána az elsőbbségadás és kanyarodási szabályokat érdemes nagyon oda figyelni (vizsgákon az ilyen kérdések teszik ki a 3 pontos kérdések nagy részét,szóval nagyon fontos )

2014. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
okés, vettem a lapot :)
2014. márc. 1. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!