Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik 50 ccm-is motor ami...

Létezik 50 ccm-is motor ami nem robogó hanem rendes nagymotornak néz ki?

Figyelt kérdés

Olyan ami B jogsival is vezethető de nem robogó hanem versenymotornak néz ki. Nem versenyre kell, csak hobbi célra szóval elég ha csak úgy néz ki.

Néztem Aprilia rs 50 -et, de nem tudom ez gyerek motor vagy felnőtt méret ? Hasonló kinézetűt keresek.


2014. márc. 1. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az felnőtt. Látni a képeken. Vezethetnéd, de ha elkapnának mert előzgettél, akkor gyorsan kiderül, hogy nem 4kW, hanem 8-10. Ezeket mindig megbabrálják, hivatalosan nem vezethetnék. De ez senkit nem érdekel.
2014. márc. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lz93 válasza:

Aprilia RS 50

Cagiva Prima

Derbi GPR

Rieju Matrix


Ezek mind azok, de én sem ajánlom, városba meg főleg nem, mert a hátsó gumi sem döntögetésre való és a nyomvájút nagyon utálják, bár minden motor utálja, de ezek különösen!

2014. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az RS50 is akkora, mint egy gyerekmotor. Egy 14 éves 160 centis kissrác még csak-csak elfér rajta, egy normális felnőtt ember úgy fest, mint majom a köszörűkövön.
2014. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abszolút felnőtt méretű motorok. NEM gyerek méret! Volt egy felsorolás, ahhoz még hozzá tenném ezt: Yamaha TZR 50.


A "majom köszörűkövön" beszólás szerzője pedig életében nem látott még 50es gyorsaságit.

2014. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivan?!


Ember, nézz már rá erre a motorra úgy, hogy ül rajta valaki:

[link]


Csak törpéknek meg kölyköknek jó, mert KICSI!


Egy MOTOR így néz ki:

[link]


És nem, nem azért nagyobb, mert nagyobb a blokkja, hanem mert 2x akkora a test.


Amúgy nekem régen volt egy Malaguti RST 50-esem. SOKKAL nagyobb, mint egy RS50, de még az is kicsi egy 180 centis normális méretű férfinak.

2014. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!