Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gyalogost, a biciklist, a...

A gyalogost, a biciklist, a motorost vagy az autóst mentenéd meg?

Figyelt kérdés

Most egy nagyon bugyuta, szinte lehetetlen példát írok, csak hogy elképzelhető legyen a helyzet.

Kereszteződés felé tartasz. Zebrán biciklis-gyalogos. A te sávodban, elötted egy autós. A másik sávban, szemben kanyarodik egy motoros. A gyalogos a motoros mellett van, a biciklis meg az autós mellett, tehát kb mint a sakktáblán, cikkcakk szerűségben. Te mész 300-al (tudom, nagyot mondtam) és a fékednek hírtelen annyi. Bármelyikbe is mész bele, biztos, hogy nem éli túl. Melyikbe mennél bele? Felállítanál egy "fontossági" sorrendet?

1. akibe leginkább nem mennél bele

4. akibe leginkább belemennél


2009. dec. 12. 17:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

EGyértelműen:


1. motoros

2. gyalogos (az csak nem árt senkinek)

3. bringás (pistabácsi csalingázik előttem és félek hogy kiesik elém)

4. autós (nem komálom őket)

2009. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

aki a motorost teszi hátra az remélem találkozik egy a mecsekihez hasonló balf*sszal és ott is ő lesz az ártatlan és egyben halott ;) (bocs, utálom ha így itélik meg a motorosokat..)

autósnak mennék neki, konzervdoboz megvédi.. (neki legalább van "páncélja", ellenben a másik 3mal..)

2009. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Kézi és motorfék, beküldeném kettesbe!!!


Aztán próbálnék ellavírozni mellettük valahogy mindeközben veszettül nyomnám a dudát és a vészvillogót!!!



Egyiket se akarom elütni!!

2009. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

1. motoros: semmise védi a ruházaton kívül a másik meg hogy én is motorozok, igaz hogy 50 essel de tudom hogy az autósok utálják őket.

2. gyalogos: őket tényleg semmi se védi meg ha elütik őket, nem sokszor van elsőbbségük de azt se adják meg.

3. biciklis: figyelmetlenek, nem ismerik a kresz ezért sokszor útba vannak, sokszor maguknak köszönhetik a bajt

4. autós: védi a biztonsági öv , a kasztni, légzsák(ha van). Ha betartja a sebességkorlátozást és a kreszt akkor nagy baj nem lehet

2009. dec. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
örülök, hogy védik a motorosokat! sajnos minap felcsapódtam egy motorháztetőre, mert a főútra egy az egyben kihajtott a pasas, se jobb se ballra nem nézett. én meg keresztülestem a motoron, majd pedig az autó motorháztetőjére estem, onnan a fölre. hála égnek semmi bajom, csak kék-zöld vagyok és fáj.
2009. dec. 13. 09:10
 16/24 anonim válasza:

17:35 vagyok..

azért a motorost raktam a 4. helyre,mert talán ha szétnézne,nem ütné el a gyalogos,és a biciklist...

2009. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
(honnan tudod hogy nem nézett szét? lehet hogy épp csak áll a zebra előtt hogy elmenjenek.. jajj ez olyan lehetetlenül hangzik? te autóval mindig kikanyarodás előtt megvárod amíg oldalt elmennek és csak azután kanyarodsz?(csak mert ilyen ökröt én még 2 év alatt nem láttam, de előtte gyalogosként sem))
2009. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
hűűű de nagy ügyet csinálsz/csináltok egy válaszból...
2009. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
egyébként a motoros nem üti el a biciklist meg a gyalogost. miért ütné el? megvárja míg átmennek.
2009. dec. 13. 11:12
 20/24 anonim ***** válasza:
nem csinálok nagy ügyet, csak böki a csőröm hogy máris a motorosból azt nézed ki hogy eszetlenül megy (ami egyesekre igaz is) de sokkal több ilyen autós van. ennyit akartam..
2009. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!