Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha külföldön sikerül lepapíroz...

Ha külföldön sikerül lepapírozni, többi lent?

Figyelt kérdés
Ha le tudom papíroztatni külföldön mondjuk egy Ladába BMW, vagy RB26DETT motort, akkor az magyarországon is kap papírt? Magyar forgalmit meg műszakit? Ha igen, akkor melyik az az ország ahol ez egyszerűbb mint itt magyarországon?

2014. márc. 2. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
ezzel a Mozaik u. autófelügyeletet kell megkérdezned
2014. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy kapni fog. De kíváncsi vagyok, hogy erre mit mondanak a mozaik utcában.
2014. márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Írtam egy e-mailt a Budapesti NKH-nak, hogy le lehet-e papíroztani egy 325i BMW motor cseréjét. Várom a válaszukat, de jöhetnek a ti válaszaitok is.
2014. márc. 2. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem ez csak átépítési engedéllyel lehetne megoldani! Utcai használatra szeretnéd vagy pálya célokra?
2014. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utcai használatra :)
2014. márc. 4. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:
a KPM vizsga biztos hogy kell! de szerintem először egy okmányirodába kérdezd meg :)
2014. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!