Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Immobiliser átalakítás?

Immobiliser átalakítás?

Figyelt kérdés
automba régi fajta immobiliser van ami egy érintő felület es egy érintő kulcstartobol áll es hhozzá kell erintenem a muszerfalon ha be akarom indítani a kocsit az lenne a kérdésem h a zsinorjara egy kapcsolot amit csak én tudok hol van ra lehet kötni? Nem lesz semmi baja? Es ha kapcsolom ugyanúgy fog működni? Magyarul meg biztonsagosabba akarom tenni (esetleg tegyük föl ha hozzá jutnak a kulcshoz akkor se tudja beindítani aki el szeretné vinni) elektronikai suliba végeztem szval értek az elektronikahoz úgyhogy az olyan válaszokkal h inkább ne kiserletezz otthon kimeljetek köszi csak azt nem tudom ha megcsinalom nem lesz-e semmi baja?
2014. márc. 2. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg elektronikai sulibaN végeztél, akkor tudnod kell, hogy nyugodtan sorba köthetsz egy rejtett kapcsolót akár az utólagosan beépített immobilisereddel is, nem lesz baja az autónak, legfeljebb ha valaki sokat önindítózik, akkor tele nyomja a katalizátort üzemanyaggal.
2014. márc. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel az ötlettel csak egy baj lehet. Kezdő tolvajnak minden akadály. Rutinos meg nem fog küzdeni, mert az idő ellene dolgozik. Eddig sima.

De a kapcsolót kétféle helyre tudod tenni:

- könnyen megtalálható

- nehezen elérhető

Ha olyan helyre teszed, ami nem okoz neked kellemetlenséget, kézre áll, azt pillanatok alatt megtalálják.

Jól eldugni meg csak úgy tudod, hogy neked is feladat a működtetése.

2014. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat az inditozassal nincs gond mert a benzinpumpat is megszakítja meg szinte mindent csak a szivargyujto a fenyszoro es a rádió megy
2014. márc. 3. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!