Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 2-es belső bőrözés...

Golf 2-es belső bőrözés mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

üléseket, ajtókat, tetőt gondoltam. Műszer falat még passz. De még nincs pontos terv h-h is nézne ki jól. Körülbelül mennyibe kerülne?

Üléseket fél bőrözéssel gondoltam.


Milyen ötleteket tudnátok mondani?

vagy bőr mellett mi az ami még jól néz ne ki? Esetleg a műbőr megéri?


2014. márc. 2. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenképp ízléstelen lesz, és az ára vetekedni fog a kocsi teljes értékével...
2014. márc. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az ízléstelen dologgal nem értek 1et, de akkor szövetből hogy lehetne kihozni a legjobbat?
2014. márc. 3. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy szép szövetkárpittal átkárpitoztatni az egészet (mármint ami eddig is szövet) vagy az üléseket+ajtókárpitokat bőrrel, de az meg kb. 3X-4X annyiba kerülne, mint maga a kocsi értéke. Szóval abszolút nem érné meg szerintem. Ha ilyet akarsz, akkor már illene egy új metálfényezés, új alufelni, új lámpák, bőrkormány stb. De 2-es Golfra nem költenék ennyit.

Meg klíma nélkül nem érdemes a bőr/műbőr se.


Ha ennyi pénzed van, inkább lakatoltasd ki (ha szükséges) és festesd át metálfényesre.

2014. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából kíváncsi voltam, hogy mennyi lenne. De amint olvastam nagyon drága. Egy szép új szövet kárpit igen csak jó lenne úgy hiszem. Hisz azzal is nézhet ki jól.
2014. márc. 3. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:

"Egy szép új szövet kárpit igen csak jó lenne úgy hiszem"

Itt egyes: ezzel egyetértek. De a gyári műszerfalat szétbarmolni bőrrel, kárpittal, fóliával stb. szerintem nagyon ízléstelen dolog.

2014. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A műszerfalat nem nagyon akarnám szétbarmolni, inkább csak megújítani vagy kicsit fiatalossabbá tenni, ezzel várnék ötleteket:)
2014. márc. 3. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!