Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok egy...

Milyen autót ajánlanátok egy 4 fős családnak? Maximum 500000 Ft-ig. (többi lent)

Figyelt kérdés
Ami fontos:ABS,légzsák és ne legyen egy őskövület,illetve klíma sem lenne rossz.
2014. márc. 3. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Suzuki swift, olcsó fentarhtatóság

skoda fabia

2014. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 1 milláért vettem olyat amiket elvársz, fél-ért nem sokat fogsz találni...
2014. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

"Milyen autót ajánlanátok egy 4 fős családnak? Maximum 500000 Ft-ig. (többi lent)

Ami fontos:ABS,légzsák és ne legyen egy őskövület,illetve klíma sem lenne rossz." na ezt hívják lehetetlen küldetésnek

2014. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen ennyiért 4 fős család részére autót venni (pl. egy G Astra kombi, amiből még bőven válogatni is lehet és nem őskövület). De ennyi pénzért már valószínű, hogy a klímát évente után kell majd töltögetni, 10-20e forintért tavasszal.
2014. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a klíma után töltés lenne a költség egy 500ezres használt kocsinál az nagyon szép lenne :-)

Én 400ezret költöttem az egy milliósra, igaz most 4-5 évig nem kell "hozzányúlni" és ebben téli-nyári gumi szett is benne van...

2014. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze én metál fényezésűt vettem és sokan azt mondják 3-5 évesnek néz ki a kocsi... És le is políroztattam, teljes szelep-motor felújítás is volt.
2014. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Swift Sedanból kis szerencsével ki lehet fogni 2000 utánit ABS-szel, légzsákkal, klímával, és egészen el lehet férni benne. De mást ennyi pénzből, ami 15 évnél fiatalabb, azt nem igazán.
2014. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!