Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatot ajánlanátok...

Milyen háziállatot ajánlanátok ennek a családnak?

Figyelt kérdés

3 fős (az apa elköltözött), 1 anya, 1 lány és 1 fiú gyerek.

3 szoba, 1 nappali, 1 gyerekszoba, 1 hálószoba meg persze a konyha, fürdőszoba és a folyosó. Nem nagy lakás.

Van már három díszmadaruk, 1 lány, 1 fiú és 1 lány fióka zebrapinty.

A nagyobbik gyerek (a lány) kiskutyát szeretne, próbáltam róla lebeszélni, de nem ment. Azt mondta, ha kitalálok valami jobbat, ami neki is és a családjának is tetszik (a kutyát senki sem helyeselte), akkor meggyőztem.

Nekem viszont fogalmam sincs, milyet ajánljak! Légyszi segítsetek (a SEMMILYEN válasz is jó)!


2011. dec. 30. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a gyerekek?
2011. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hörcsög? : D
2011. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy nyuszi :D
2011. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A lány 10 éves, az osztálytársam. A fiú 8, második osztályba jár.
2011. dec. 30. 11:20
 5/9 A kérdező kommentje:
Hozzáfűzném, hogy a szülők nem szeretnének büdös állatot, vagy olyat, amit sűrűn kell tisztítani.
2011. dec. 30. 11:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Törpenyuszi tökéletes lehet nekik.
2011. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az aranyhörcsög egy helyre jár piszkítani, így elég azt az egy sarkot gyakrabban takarítani. A tengerimalac nagyon aranyos, szelíd, nem harapós, szeret ölben lenni, de az ő helyét gyakrabban kell takarítani. A görög teknős is megfelelne szerintem. Na és a macska? Kölyökkorban még meg lehet neki tanítani, hogy a díszmadár tabu, le kell fröcskölni spriccelős ablaktisztító dobozba öntött vízzel, vagy vízipisztollyal, mikor élénken érdeklődik irántuk. Ezt nem tudja közvetlenül az emberhez kötni, hiszen "jaj, ha vadászni akarok a madarakra, valami, amit nem látok és nem tudom, honnan jön, megtámad".
2011. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gondolkodtak a cicán és a hörcsögön...
2011. dec. 30. 18:08
 9/9 anonim válasza:

Hát... Nem is tudom. Leginkább a nyuszit, vagy a hörcsögöt javaslom. De lehetne hal, vagy teknős, ha víziállatot szeretnének.

De állatot csak akkor fogadjanak be, ha valaki felelősségteljesen fogja gondozni! Feltétlenül meg kell egyezniük abban, hogy ki milyen feladatot fog ellátni! Mármint, hogy ki eteti, ki takarítja, ki játszik vele,... stb...

2012. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!